Příspěvky uživatele - 159.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pěstování orchidejí, 23.9.2008
pestovani orchideji tak to tady vse ctu a jsem z toho uplny jelen. Moje kamaradka ma 7 orchideji ruznych druhu, vsechny stale a nadherne kvetou a ty kytky STOJI 5 - 7 CM VE VODE!!! Nikdy nedela nic z toho, co tu pisete, coz je neprelevat, hlavne... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 31.5.2008
ano je to tak, kleopatrina jehla je kniphofia a nema mnoho spolecneho s eremurusem, leda podobu
Tulipány z holandska, 7.5.2008
Postřik na plíseň tulipánů zabral na 75%. Nyní krásně kvetou, myslím si, že půda byla těžká a přemokřená a proto také chytly plíseň, ale na zavlečení choroby z cibulek nakoupených u nejmenovaného našeho největšího distributora květin trvám. Po... celý příspěvek >
Tulipány, 23.4.2008
Dobrý den, prosím, má někdo zkušenosti s plísní na tulipánech jak ji zničit?Tulipány pěstuji 10 let a letos poprvé jsem si ji přivlekla s nákupem cibulek, před 10 dny jsem provedla postřik a zajímá mě, zda to pomůže a nebo všechny rovnou vyrýt.... celý příspěvek >
jak na hryzce a hraboše, 8.4.2007
Aby hryci nezlikvidovali kořeny u stromků, používám  naftalín na moly. Šikmo ke kořenům vyhloubíme kovovou tyčí  tři otvory a do nich nasypeme roztlučený naftalín a zasypeme hlínou. Hryzcům je pach nepříjemný a kořenům se vyhnou. Nemáme s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika