Příspěvky uživatele - 167.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně rostoucí malý rybíz, 18.4.2020
Dobry den, moje zkusenost je, ze je dobre rybiz zasadit dost hluboko, vyrazne vic, nez byl na puvodnim stanovisti nebo ve skolce. Delam to i s rizky - delam je hodne dlouhe, klidne i 70 cm a picham dost hluboko, treba 30 cm. Kdyz jsem delal male,... celý příspěvek >
Znáte švestko meruňky?, 23.11.2018
Dekuji za reakci, zkusim si o tom neco zjistit, abych si nepestoval na zahrade nemocny strom. Merunky jsem nikdy nemel, tak jim moc nerozumim. Kdyztak sem zitra dam fotku.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Tak me to treba zajima. Sam experimentuji s tim, kdy rajcata vysit a jak jim svitit, takze se mi libi, ze to pan Milan tak barvite popisuje. Ano, zasel to moc brzo, ale pokud vim, tak to byl zamer, jak rika hokus pokus, zkouska, co to udela. Mne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika