Příspěvky uživatele - 165.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lasice doktor zahrady, 27.11.2018
Problém je že máme za barákem statek takže je tam dostatek kun.Nevím jestli to lasičku nevyžene.Nebo jestli tam vůbec někdy byla.Slepice byli kolikrát roztrhané ale to spíš vypadalo na kunu.
Lasice doktor zahrady, 23.11.2018
Lasice je snad to nejlepší co může být pokud nechcete mít chemii a drbat se s pastima.Jenže jde o to aby se zdržovala tam kde potřebuji a toho nevím jak docílit.Kuna je škodná Lasice ne.Otázka je jestli kuna lasičku nevyžene. nebo nesžere.Protože kun... celý příspěvek >
Lasice doktor zahrady, 23.11.2018
Koček tam máme dost bohužel je sousedi krmí tak toho asi moc nepochytají.Mě by se líbila ta lasička jenže jak ji tam udržet.Kun tam chodí dost a ta je k ničemu.No uvidím zkusím se ještě různě poradit.Vím že známej ji chytil do sklopce loni na druhé... celý příspěvek >
Lasice doktor zahrady, 23.11.2018
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak udržet Lasičku v zahradě popř. kde ji sehnat.Jde o to aby mi likvidovala hraboše atd.Nebaví mě pořád přesazovat stromky.Dočetl jsem se o Lasičce hranostaj.Máte někdo zkušenosti?Vím že samozřejmě likvidují slepice... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika