Příspěvky uživatele - 234.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalistky na buducom tazni, 17.7.2019
Najít umím, ale 5 a 6 cm.je nový moderní sloupek, betonové byly asi silnější. A ptám se na rozměr mezi dvoudratim(tj, mezi dvěma dráty vedle sebe). Ne na výšku jednotlivých pater. Takže jsem to napsal asi že to nejde pochopit. Tak prosím 5, 6, 8, 10... celý příspěvek >
Zalistky na buducom tazni, 17.7.2019
Mám také některé budoucí kmínky dost dlouhé tak chci natahnout rovnou 3 řady dvojdrati a nikde jsem nenasel kolik je mezi samotnou dvojicí drátů. Tím že nemám originál sloupky tak můžu udělat vzdálenost jakou chci. Díky.
Síření sudů, 5.1.2019
Sířit sud pro pálenku je zbytečné. Dělá se to u sudů na víno.
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 21.11.2018 Obsahuje fotku
Odkaz asi už nefunguje, tak nemohu porovnat s tím, co.mi přinesl včera kamarád abych mu poradil jak s tímto (viz. obrazek) palit. Je to.pripojeno na asi 8mi litrovy klasický nerez papinak. Vše nerez bez kousku mědi a v návodu ještě rádi používat... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 7.11.2018
Po dalších týdnech dokvášení se třeba hodnoty nehnou, ale bylo mi doporučeno nechat kvas když je zdravý klidně 12 í více týdnu tzv. Na peckach, ze se to.pak projeví pozitivně na vůni, tak uvidíme. Chci letos dvě bečky nechat minimálně přes 100 dnů,... celý příspěvek >
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 11.10.2018
Pryzova hadicka dobry. Na dva roky. Pak zpuchří. Silikonove vložky mám šestou sezonu a dobry. Ale každého věc. A třeba díru já vrtam vrtakem) tím plochým do dreva)))
Průběh kvašení jablek, 4.10.2018
Ta netesnost je to urcite. Jak víčka tak hadicky. Vím jak u sudu s přezkou který tesni většinou dobre je obtížné bez gumové nebo silikonove vložky umístit zatku s pevnou stopkou tak aby tesnila. A myslím si že silikonova hadicka vedouci do sudu... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 3.10.2018
Jak velký chcete dělat aparát? 10, 50 nebo 100 litrů??
Jablkovy kvas, 26.9.2018
Po dokvaseni se mi deka i mnohdy ponori v sudech s kvasnou zatkou a hladina je čirá. Ale během kvaseni je deka vždy jak říkáte.
Dřevo do destilátu, 11.9.2018
První větu do kamene tesat. Nevím co vede k tomu snažit se zušlechtit slivovici drevem. Když je dobrá tak je dobrá i bez dřeva a když je nevalna tak ji soudek nezachrání...
Kvas z jablek, 14.8.2018
Proč by se muselo redit vodou??? Není lepší naredit jablečným moštem? Jablko samo o sobě moc aromatické není tak proč ho redit 30ti litry vody? Aby bylo.jeste míň vyrazné? Děláme to.pro sebe tak ať je to dobry ne? Furt lepší mošt z nevýrazných klidně... celý příspěvek >
Kvasná ovocná sezóna 2018, 13.8.2018 Obsahuje fotku
Tak to je asi mazec kvas venku při tricitkach (((mám í ve sklepě přes 20 takže se s nimi dolů netahám a mám je v dílně při max 22 a i to už je myslím dost. Letos je to divný rok. Zjara to vypadalo dost dobře ale ta sahara vše pokazila(aspoň že i v... celý příspěvek >
Třešně, přeslazený kvas, doba kvašení, kdy pálit?, 6.8.2018
Lutr přiřeď vodou na 30% jestli je sám o sobě nad 30.
Jablečný kvas, 23.7.2018
A není lepsi dát místo vody mošt?
Omáčka na špagety, 11.8.2017 Obsahuje fotku
Wertova omáčka na špagety (poměry surovin nejsou pevně dané, lze upravovat jak každému chutná) 5 kilo rajčat vyzrálých 3-5 velkých cibulí pokrájet nahrubo 1-2 feferonky na nudličky 250g kořenové zeleniny (m+c+p nastrouhat nahrubo) 10 stroužků... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika