Příspěvky uživatele - 105.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.12.2018
V ZZoje jsem nakupoval několikrát. O záměnách zatím nevím, ale vše řádně zabalené a kořeny prostokořených rostlin byly vždy v mokrých pilinách. níkdy náznak suchého stromku/keře.  Dvakrát tam byl drobný problém - nicméně veliká ochota tento... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 20.11.2018
Zasadil jsem ořešák a dva roky po něm další. Rok dva trvá než jsou přírůstky lepší. Zkuste ještě počkat... Je také dobré dávat pozor, kde se stromky kupují. Některé e-shopy jsou dobré jiné špatné. Prodávají stromky s poškozenými kořeny -... celý příspěvek >
Pětileté borůvky ze zahradnictví na zázvorce?, 20.11.2018
doporučuji NEvyužívat zahradnictví "na zázvorce" místo keře lísky zaslali: vypáčený kus lísky, uřezaný/4cm v půměru/, bez kořenů, oschlé ku nikdy více! lituji, že jsem neuposlechl zdejších rad! kus dřeva za 149Kč!!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika