Příspěvky uživatele - 134.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
ad Zuby nehty) Rád bych připomenul, že nebylo cílem smíchat hnůj a vápenec. Prostě byl rozházen hnůj, později zjištěna pihovitost a následně jako reakce myšlenka použít vápenec. Otázka, je jestli hnůj z povrchu odstranit a pak použít vápenec,... celý příspěvek >
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 19.11.2018
Děkuji za zajímavou a poučnou informaci. Mohlo by mít podzimní natírání kmenu a hlavních větví vápenným roztokem význam k vyřešení "našeho problému". Teď prosím neřešme, že kmen natíráme bílým vápnem z jiného důvodu...
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 19.11.2018
K informaci "Dolomit pihovitost neřeší"... Nepotřebuji jí teď vyřešit (je listopad), ale předejít (na příští rok). Na řešení (léto) bych asi nejspíš použil listový postřik (hnojivo). Co tedy použít jiného na prevenci před pihovitostí, když ne... celý příspěvek >
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 18.11.2018
Moc děkuji. Vaše příspěvky jsou pro mě užitečné. Šeřík
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 16.11.2018
Děkuji. Zapomněl jsem dodat, že hnůj okolo stromů jsem nezaryl do země, ale zakryl dost vysokou a neprodyšnou vrstvou spadaného listí.
Jaký typ koruny zvolit (vřeteno, talíř, pyramida...?), 8.5.2017
Chápu správně (a teď trochu přeháním...), že ROZELA na podnoži M26 bude zřejmě zákrsek případně čtvrtkmen. ROZELA na podnoži semenáč může být klidně vysokokmen? A stejně nemám jistotu, jak to dopadne... A navíc to zřejmě neovlivním. Na jabloně tedy... celý příspěvek >
Jaký typ koruny zvolit (vřeteno, talíř, pyramida...?), 8.5.2017
Prosím o informaci, jak správně zvolit typ koruny, tzn. do jakého tvaru formovat korunu (každoročními řezy). Kde najít informaci? Podle čeho se rozhodnout už při výsadbě? Je sice už pozdě, ale uvedu příklad - ROZELA M26 (výsadba podzim 2014, nyní... celý příspěvek >
Mravenčí hromádky v jeteli, 29.7.2016
Mate pravdu, oni sice zalezou, ale kopec zůstává. Ale jestli jste někdy sekal s hlínou obalenou kosou, víte o čem mluvím. Nezbývá než jetel posekat a pak řešit chemicky...
Mravenčí hromádky v jeteli, 28.7.2016
Toto téma se tady objevilo mnohokrát, ale tento problém je ještě trochu jiný. Mám zahradu s jetelem (cca 50 cm vysoký). Kosím ho kosou (pro králíky), kterou tupím a špiním všudypřítomnými mravenčími hromádkami. O své nasranosti ani... celý příspěvek >
Choroba česneku - poznáte?, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pozná prosím někdo podle fotografie chorobu česneku. Je tam nějaká plíseň nebo hniloba a navíc nějaké "stonožky". Česnek úplně měkký a na vyhození. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika