Příspěvky uživatele - 168.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čí to je hovínko?, 21.7.2019
Vypadá to jako vývržky nějakého dravce (poštolky?).
Česnek z lidlu, 6.4.2019
Tak sem našel že je prej českej ale pěstuje se v Británii to seru
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 19.11.2018
Zdravím, používám pouze jejich chladič a to z důvodu, že studené prsty které mají nahrazovat deflegmátor se nedají řídit škrcením průtoku chladící kapaliny. Jediný problém chladiče je, že průměr chladící trubičky je velmi malý a tudíž musí být... celý příspěvek >
Nákaza česneku, 29.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu poprosti o radu ohledně "nákazy" česneku?  Na některých stroužcích (ne na celé palici) se občas objeví "chodbičky" - viz. obrázek. Netrpí tím celá palice, ale třeba 1 - 2 stroužky. Stroužky jsou tvrdé, nejsou... celý příspěvek >
Počasí či plíseň?, 28.5.2016 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce, je pravda že deštivo tu máme (Českokrumlovsko), přes den vysoké teplot y adusno a skoro každý večer bouřka a déšť. Dneska jsem to sledoval a k večeru je těch listů hnědých a ohnutých více než ráno, ale mám pocit, že včera večer... celý příspěvek >
Počasí či plíseň?, 25.5.2016 Obsahuje fotku
Světlé okraje
Počasí či plíseň?, 25.5.2016 Obsahuje fotku
.
Počasí či plíseň?, 25.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na bramborách se mi objevují suché hnědé okraje listů a na jiných světle žluté okraje listů. Na plíseň mi přijde ještě brzo, ale možná se pletu. Nemůže to být způsobeno změnou počasí? Či se oprvadu jendá o plíseň a je třeba postřik... celý příspěvek >
Usychání stonku okurek, 22.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si všiml, že několik sazenic v pařeništi trpí na "usychání" stonku okurek. Kromě stonku usychají i děložní lístky. Nejsem si jist, zda okurky nenapadl nějaký škůdce, či plíseň. Předem děkuji za rady.
Zasychání listů cukety, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji za oknem sazeničky cuket a na některých mi začínají postupně zasychat listy (viz. obrázek). Nikde jsem nenašel příčinu tohoto zasychání. Předem děkuji za rady. Cukety plánuji po zmrzlých dát na zahradu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika