Příspěvky uživatele - 230.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr stromků ke vchodu, 6.3.2020
Zdravím, funguje u Tisu to samé co u Ptačího zobu, tj. když se stříhá tak neplodí (jedovaté plody)?
Zásilková zahradnictví, 11.2.2020
Zdravím, s nejlevnějším zahradníkem mám zkušenosi tři. První objednávka vůbec žádná reakce, na email nereagovali, nic nepřišlo. Po čase jsem se dala zlákat znova, měli jinde nesehnatelnou rostlinu, tak co už. Objednávka přišla cca do 14ti dnů, před... celý příspěvek >
Lze podsadit pod starou jabloň mladou jako náhradu?, 22.10.2019
Zdravím zakladatelku, několikrát jsem to už dělala a přidám pár poznatků. Nevím proč, ale je lepší dávat nový stromek na jihovýchod nebo jihozápad. Přímo na jih od starého opravdu obráží větve na mladém stromku nerovnoměrně, na jižní straně košatě,... celý příspěvek >
Napadený turkestánský brest, 8.7.2019
Zdravím, jen se po půl roce hlásím s výsledkem. V únoru jsem na jižní osluněné straně každou druhou rostlinu zkrátila na cca 50-60 cm a nádherně obrazily, přesně jak jste radili.  Nyní mám dvoumetrový neprůhledný krásně zelený... celý příspěvek >
Co s přebytečnou rašelinou?, 29.4.2019
Zdravím, zbylo mi asi 200 litrů kupované pytlované rašeliny. Otázka zní co s ní? Borůvky už dostaly co potřebovaly. Z rostlin co mají trochu rašelinu rády mám pak už jen jahody a thůje, tam by byla varianta leda při pletí v sezoně přihodit... celý příspěvek >
Špičáky na Gisela5, 13.4.2019
Zdravím, hledejte obrázek "Třešeň na podnoži gisela 5" z Kiwiforum.cz, u Gisel je právě výhoda že můžou obrůstat už od země, pokud budete chtít.  Teď samozřejmě oloupejte všechny pupeny a nechte jen pár nahoře a špici, když chcte aby rostly... celý příspěvek >
Vedení vína na fasádě domu, 12.4.2019
Zdravím, neporadím ale líbí se i váš nápad. Jen jestli jsem to pochopila, na šířce nějakých 12metrů budete mít konstrukci z nerezové oceli z trubek? Samonosnou protože nechcete vrtat v horních částech do poliše? Nebude to příšerně těžké a složité... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 27.3.2019
No a jestli se tu náhodou nebavíme o koze a o voze. Lovochemie má dostupné dva bezpečností listy cereritu, revize z r. 2015 uvádí slovně superfosfátu max. obsah 26,15% a revize z r. 2012 uvádí vzorcem dihydrogenfosforečnan vápenatý 12% obsahu. To... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 27.3.2019
To je poměrně absolutní tvrzení. Opravdu NIKDO z pěstitelů borůvek nepoužívá Cererit?  :-) Mám za to že skoro každý. Stejně absolutní tvrzení by bylo říct, že téměř všude je Cererit jmenován jako vhodné hnojivo, protože je bez chlóru a téměř... celý příspěvek >
Přehnojení dusíkatým vápnem, 26.3.2019
panu PP psychickou újmu jen tak nezpůsobíte, to je zdatný zahradník zřejmě jste to přehnala, kilovka při desinfekci 100g na metr čtverečný je vhodná např. na 2x5metrový skleník, jestli máte běžný malý tak dvě nejmenší balení tj. kilová jsou moc,... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 26.3.2019
Můžete hodit odkaz který cereit má vápno? Běžné agro, forestina, hortus nebo rosteto neudávají, jen NPK a minerály. Ráda se poučím, vápno by mě tam hledat nenapadlo. Na borůvky dávám Cereit právě jako hnojivo vhodné, kvůli absenci... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - velikost výsadbového keře, 26.3.2019
Zdravím, úplně přesně nechápu ten výběr velikosti a kusů. Malé sazeničky má smysl kupovat když už máte plodící záhon a chcete doplnit zajímavou odrůdou nebo vykrýt čas (ranná/pozdní). K dvěma velkým ty další maličké k ničemu nebudou, bude trvat tři... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 25.3.2019
Pane Vladimíre, co to je ty záclonové pytle, to je geniální. Co je obsahem a jak se to čistí a skladuje? díky Sáša
Založení jahodového záhonu, 25.3.2019
Jen mě napadá že tu ještě nezaznělo, že pokud budete dávat folii a celý záhon připravovat nový na zelené louce, tak se s hnojením dělává že buď před položením folie zapravit organo-minerální hnjivo = něco s dlouhodobým účinkem, anebo až po položení... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 25.3.2019
Větříček zmiňovaný panem Waltrem co běhal s čelovkou mi z polykarboše opět vysadil dveře ze spodního pojezdu a vmáčkl jednu desku na návětrné stěně (to jak psal pán výše že to nejde :-)), ale vše šlo s trochou hrubé síly a ženské šikovnosti nasadit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika