Příspěvky uživatele - 4.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Jonathan, 31.5.2008
Prodávají se nové odrůdy tažené z Jonatanu. 2 Jonatany mám na zahradě přes   30 lety a čekám, až mi začnou pořádně plodit mladší jabloně - tím chci říci že bych je sám dneska nevysadil. Plody mají excelentní skladovatelnost - i do začátku... celý příspěvek >
minikivy - poradit, 22.5.2008
No, vidíte, že to jde a hned jste mi sympatičtější.
minikivy - poradit, 22.5.2008
No tak tedy "minulý pisatel" si tipnul, však taky hned na úvod napsal slovíčko: např., neboť samozřejmě nemůže tušit, kterou odrůdu tazatelka vlastní, ale alespoň nějak chtěl pomoci, třeba se i trefil, zatím co Vy pouze kritizujete a... celý příspěvek >
minikivy - poradit, 22.5.2008
Spíš je divné, že ta sazenice kiwi, kterou jste koupila, nebyla dostatečně od pěstitele označená, co je vlastně zač.  Zkuste zajít do toho zahradnictví a zeptat se, zda-li nemají dodací listy k rostlinám, kde by se dal dohledat název kultivaru,... celý příspěvek >
Canna, 5.10.2006
Dobrý den, na jaře jsem dostala Cannu, krásně kvetla, rozrostla se a teď nevím co s ní. Musí se ostříhata zimovat?,nebo ji mohu nechat dál růst na chodbě?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika