Příspěvky uživatele - 49.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paleni slivovice doma, 17.11.2018 Obsahuje fotku
Tohle je asi o hruškách, ale dávám to tady kvůli těm kvasným nádobám... Rafael.
Paleni slivovice doma, 17.11.2018 Obsahuje fotku
U téhle fotky je nebezpečí, že to s nějakým příznivcem kvalitně utěsněných sudů sekne!!! Ale já jsem to přežil. Možná i proto, že jsem to, samozřejmě v menším množství, kdysi viděl u svého dědy. Rafael.
Paleni slivovice doma, 17.11.2018 Obsahuje fotku
Trochu mechanizace:
Paleni slivovice doma, 17.11.2018 Obsahuje fotku
Taky se s pár fotkami musím přidat. Rafael.
Jablkovy kvas, 17.11.2018
Chcem tým povedať aj to, že nie všetci čo robia kvas z jablčnej drte/postrúhaných jabĺk a nie z muštu sú babráci ktorým ide iba kvantitu. Michal V Možná to tak, hlavně ode mě kdysi vypadalo a pořád to tak i někdy vypadá. Ale měl jsem a mám... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 16.11.2018
500l je ideál, dobre sa skladujú (všetky vlezú do seba a zeberú miesto 1,5x1,5m v jednom kúte pivnice). Do auta na transport prečerpám pumpou alebo 15-20l kýblami prelejem...  Taky se mi takové kádě líbily - čím větší kvasná nádoba tím... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 16.11.2018
Nevím proč nesouhlasíte, vždyť přece nejsme v ničem v rozporu. Na více místech jsem psal, že hodně, možná i většina domácích výtvorů je hrozná. Že když si někdo něco bez zkušeností, sebereflexe něco zpatlá doma, že to je automaticky lepší než z... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 15.11.2018
Prekvasený kvas obsahuje viac ako tieto tri zložky, ktoré tak isto dokážu ovplyvniť meranie refraktometrom! Které? Vím, že tam jsou, ale myslím si že v tak zanedbatelném množství, že snad je ani nemá cenu je při orientačních měřeních... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 15.11.2018
Víceméně si myslím totéž co xxx.xxx.205.83. Čímž se zařazuji mezi podporovatelé rozumného přicukřování kvasů. (Pokud něco nemá aspoň 20°Bx,  tak nemá cenu se s tím patlat. Ovocným lihovarům to za to stojí, jelikož ovoce je levnější než cukr... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika