Příspěvky uživatele - 11.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které jablko považujete nyní (v listopadu) za nejchutnější?, 15.11.2018
Rubín se už také může jíst,... Zajímavé. U nás byl v letošním roce Rubín jedlý hned ze stromu. Totéž lze říci o Rubinole, pravda, myslím tím poslední sklizeň v 2. polovině října. Topaz (trhaný před týdnem)  je krásný napohled, ale zatím... celý příspěvek >
Komín udírny, 15.11.2018
Ono záleží na celkovém tahu udírny a jestli má tendenci dehtovat. Obecně,  delší kouřovod se o tah postará, tak komín třeba není. Máte-li ohniště těsně vedle uzáku, tam komín může prospět.
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 15.11.2018
Jistě, pro malou hadičku zalepenou silikonem stačí tenký vrták. Když to chcete udělat sofistikovaněji a vsunout do víka průchodku do sudu z obou stran utěsněnou maticí, pak je třeba volit větší průměr. Takový otvor pak můžete uzavřít šroubovací... celý příspěvek >
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 5.8.2018
Jistých úspěchů jsem dosáhl "rýčovou" metodou. Vyryji mraveniště s larvami a dám jej do černého pytle. Pytel nechám na sluníčku pořádně vyhřát. Pak mraveniště vrátím zpět. Mravenci to snesou, ale larvy ne. Po nějaké době mraveniště přirozeně... celý příspěvek >
Roundup, 4.5.2017
Proč je to tam napsáno, nevím. Ale na biodegradaci přípravku (byť ta informace bývá zpochybňována) v půdě to vliv rozhodně nemá.  V období, kdy je málo srážek, se může na účinek herbicidu čekat měsíc, možná i déle. Mně příde měsíc... celý příspěvek >
Obilnaja, Zurna (žurna) kdo máte zkušenosti?, 4.5.2017
Délka konzumní zralosti záleží na počasí - čím je tepleji, tím je kratší. Vzhledem k velké plodnosti samozřejmě zralé plody padají, ale žádná hrůza to není. Zrají již v červenci. Opylovače neřeším proto, že násada je vždy spíš větší než je vhodné.... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 4.5.2017
Myslím, že rozdíly v mrazovém postižení jednotlivých odrůd budou dány víc různou dobou kvetení než odlišnou mrazuodolností.
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 2.5.2017
O švestky zájem není, jen o broskve a o meruňky. O "ovocných bramborách" - jabkách ani nemluvím. Já mám nejraději mango. Ale kvůli tomu ho nevysadím na vysočině. Ovocné brambory se dají jíst celý čerstvé, pít mošt. Zaplať Bůh za ně. Pro mě je... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 7.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, k narozeninám jsem dostala květinu, ale bohužel nikdo neví co je to za rostlinu. Prosím kdyby jste nekdo věděl budu vděčná :).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika