Příspěvky uživatele - 70.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to mám na jablůňce?, 11.11.2018
OK, díky všem za rady, ať žije internet! 
Co to mám na jablůňce?, 11.11.2018
     Děkuji Vám všem za odpovědi a podněty. Ještě bych byl rád za typ, jak tedy vlnatku zlikvidovat. Chemii nechci používat, protože jsem minulý (předminulý rok) nasadil hodného roztoče. Dočetl jsem se, že se místa potírají... celý příspěvek >
Co to mám na jablůňce?, 11.11.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem pěstitel začátečník. Loni či předloni jsem nasadil jablůňku Topaz. Zanedlouho po nasazení se mi na kmínku udělala prasklina. Na doporučení jsem ji zatřel, ale stejně se zvětšuje. Letos se na ní i na některých místech po pupenech... celý příspěvek >
Řez meruněk, 10.8.2014
Paní Lído, díky za odpověď. Nějak to zkusím postupně pořezať.
Řez meruněk, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě meruňku, která je značně vytáhlá, kvete, ale dává asi jen 20 výborných, sladkých meruněk. Chtěl jsem ji nějak prořezat, ale vzhledem k tomu, že byla ponechána, nevím jak dlouho, bez prořezávání a jakékoliv údržby, tak nevím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika