Příspěvky uživatele - 125.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Forma na beton - kameny, 19.12.2018
chtěla bych si udělat na zahradě chodníček, uvažovala jsem o kamenech, viděla jsem na netu formu na betonové chodníčky - má s tím někdo zkušenost¨? jestli se může forma položit přímo na zeminu a vylít betonem? čím se má zemina vysypat - pískem,... celý příspěvek >
Kalmia - rezavé skvrny na listech, 24.11.2018
tak jsem se teď dočetla, že máte někdo na zahradě rostlinku Kalmii, moc se mi líbí a uvažuji, že si ji koupím, tak bych ráda věděla, jestli to není problematická rostlina, jestli nevymrzná a opravdu kvete tak, jak jsem viděla na fotkách v nabídce... celý příspěvek >
Máte skimnii?, 23.11.2018
koupila jsem v Lídlu keřík Skimnia Rubella v dřevěném okrasném květináči, mám ho venku na verandě, ale chtěla bych ho příští rok zasadit přímo do země. je to pro mně celkem neznámá rostlina a proto bych chěla vědět, jestli venku přezimuje, na netu... celý příspěvek >
Znáte švestko meruňky?, 23.11.2018
děkuji za vaše reakce, snad se ještě někdo ozve s tipem na kvalitní a dobrý ovocný stromek a na jaře pak něco objednám, děkuji Veruna
Znáte švestko meruňky?, 22.11.2018
mám ráda meruňky, ale zahradu máme v v nadm. výšce přes 400 metrů a nevěřím, že by se tu meruňce dařilo. v nabídce Zahradnicví Spomyšl jsem viděla několik druhů švestko - meruněk, dokonce i třešňo meruňku a chtěla bych si něco objednat.  ale... celý příspěvek >
Pozice nožu u xt190hd zahradní traktor, 17.11.2018
Dobrý den kolik stál ten ozubený řemen děkuji
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 17.11.2018
xt200hd chcípání motoru, v mountfieldu oprava cca 6000kč.Stačí odpojit kabel dobíjení s pohledu řidiče na levé straně motoru zásuvka 2x pin.A problém vyřešen sice nedobíjí ale časem jsem přišel na to že baterka nemá problém. Občas ji nabiju ale... celý příspěvek >
Jak škodí dusíkaté vápno?, 12.11.2018
děkuji i za toto vysvětlení, tak to jste mě uklidnil, to se zas tak nic hrozného nestane. a pokud bych se ještě mohla zeptat - co můžu udělat proti padlí, já stříkám preventivně střídavě Discus a Kumulus tak po dvou týdnech do srpna, ale zdá se, že... celý příspěvek >
Jak snížit kmínek anturie, 11.11.2018
Dobrý den, pane Stanislave moc děkuji za vaši radu, to je výborný nápad, už jednou jsem svoji anturii prostě uřízla a zasadila níž, ale nepřežila to. teď mám druhou a už jsem to nechtěla riskovat a takhle vysoká není už hezká ani to není praktické.... celý příspěvek >
Jak škodí dusíkaté vápno?, 11.11.2018
opravdu moc děkuji za vysvětlení, nikde jsem nenašla postup při použití DV a jsem ráda, že jste mi to vysvětlil, rovněž oceňuji poučení o užití síry ve skleníku,  protože jsem koupila sirné knoty, ale nepoužila je ve skleníku právě proto, že tam... celý příspěvek >
Jak snížit kmínek anturie, 10.11.2018
moje anturie má už dlouhý kmínek - můžu kmínek uříznout, abych ji mohla zasadit níž? Veruna
Jak škodí dusíkaté vápno?, 10.11.2018
chtěla bych dezinfikovat skleník - tedy půdu a to dusíkaatým vápnem, ale mám ve sklenílku vinnou révu a tak nevím, jestli to můžu, když jsem četla, že po posypání dusíkatkým vápnem se má sklenílk na nějakou dobu uzavřít a pak zas větrat - nevím proč... celý příspěvek >
Kompostování ovoce a listí na zahradě = množení škůdců/nemocí?, 13.10.2018
také si dělám kompost, ale dávám do něho i vypletý plevel a posekanou trávu a tím i se semeny. na jaře jsem měla vypletý záhonek, ale když jsem přidala kompost, začaly mi vyrůstat ve velkém plevele včetně vysemeněné trávy a musela jsem plít znovu.... celý příspěvek >
Padlí, 4.9.2018
často se na mých rostlinách objevují různé nemoci, někdy je to bílý povlak, např. na vysokých phloxech nebo začnou hnědnout až černat stonky a listy, např. surfinie, bidens, bacopa, nevím přesně o jakou nemoc jde, ale likviduje to spoustu rostin na... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 14.5.2018
V roce 2015 jsem tady psal o zhasínání studeného motoru na xt200hd je rok 2018 stále mi to dělá v mountfieldu chtějí měnit nějakou řídící jednotku ale mám snich pocit že netuší v čem to je a za moje kačky chcou hrát hru buď a nebo. Stoprocentně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika