Příspěvky uživatele - 140.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 440 prolblém, 17.11.2018
Je to možné. Každopádně teď je to už ok. Ještě jsem si všiml že na výfuku chybí sítko lapače jisker. Mám ho dokoupit nebo není potřeba? Jiskry z tho nelétají... :-)
Husqvarna 440 prolblém, 15.11.2018
Díky za rady. Koupil jsem v prodejně nový šnek olejového čerpadla. Kupodivu měl stejné číslo jako ten na pile. Na hřídelce se ale otáčel volně. Takže ted už je to v pořádku. Ještě byla na brzde špatná prižina, takže brzda moc nebrzdila. ale už je... celý příspěvek >
Husqvarna 440 prolblém, 10.11.2018
Ahoj spojka i řetězka je ok. Jen ten šnek co pohání olejový čerpadlo je na hřídeli uplně natvrdo. skoro jsem ho nesundal. a ten otáčí tou řetězkou. Hřídel je čistá a ten šnek taky. Možná tam je takový co tam nepatří. Jak by měl na hřídeli ten šnek... celý příspěvek >
Husqvarna 440 prolblém, 9.11.2018
Ahoj. Zdravím zdejší odborníky na motorovky. Zdědil jsem pilu Husqvarna 440. Když sundám kryt řetězu a točím řetězovkou tak jde hodně ztěžka. Občas otočí motorem. Při řezání po ubrání plynu to rycle zastavuje řetěz. Myslel jsem že je chycené to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika