Příspěvky uživatele - 99.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Atraktívne druhy rajčín, 6.2.2021
Dobry den, pan Milan Black from tula mam z Dobra seminka cz, obejdnavala som ich pred 2 rokmi, s klicivostou by nemal byt problem. Ak ich chcete, nemam problem vam poslat. Black Krim mam tiez, z Premier seeds direct z UK. Ak mate priania o nejake... celý příspěvek >
Oranžová rajčata pro rok 2021, 2.11.2020
Zlatava je +- u mna tento rok, minuly rok sa jej lepsie darilo. Farebny kontrast nie je taky vyrazny ako je prezentovany, ani chut a plodnost. Mala vsak horsie svetelne podmienky, polotien a pole. Jaune Flamme ma t.r. milo prekvapila, skorostou... celý příspěvek >
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 12.2.2020
Dobry den, na objednavky zo zahranicia z "mimo EU" pozor. Do platnosti prisla 12/2019 nova uprava zakona o dovoze semien a rastlin. Pokial nie je prilozeny fytocertifikat, zadrzia zasielku na colnici. Takto mi zadrzali semena z USA od znamej... celý příspěvek >
Listy rajčat, 10.8.2019
Ahoj, je to priamociary, logicky a prakticky prispevok, ktory je hodne pravdivy. Keby som to ucinila ako pan predomnou pise, dopadla by som urcite lepsie. Som presvedcena, ze nutne su skusenosti, clovek sa uci a kazdym rokom by mal urobit menej... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 8.8.2019
Dobry vecer,  tak vyse tyzdna uz neriesim Alternariu (ta bola zero problem proti tej pliage teraz), ale typicku plesen zemiakovu. V preklade to znamena, ze napriek postreku Kuprikolom je uroda pravdepodobne kaput. 1/3 rastlin postihnute aj... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 2.8.2019
Dobry večer,  vratila som sa z Turecka a snazila sa dva dni dat dokopy dzunglu rajcin, ktora vyrastla. Roznymi gymnastickymi tahmi na malom rebriku ostrihat vrcholy rajcin. Naopak plazenim pomedzi korene sa dostat ku zadnemu radu rajcin pri... celý příspěvek >
Jak pěstovat rajče Stupické?, 13.5.2019
Pekny hokejovy vecer prajem /odbieham od telky, endorfiny pracuju na plne obratky Kanada -Sk/  dakujem za rady, myslim, ze typ pestovania urci, ked zacnem vysadzat do crepnikov a na pole, kolko mi zvysi miesta. Ked bude treba vystipovat,... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 13.5.2019
Ahoj Evi, tiez som bola odcestovana 5 dni v Tatrach. Brodila som sa v hlbokom snehu cestou na Zbojnicku chatu a myslela na svoje ubohe paradajky. Pokusne som nechala vonku asi 10 kvetinacov. Okrem Dwarf shadow boxing a Maroko kričkove F2 zo... celý příspěvek >
Opakované použití substrátu, 6.5.2019
Dakujem vsetkym za rady a drzte palce. Nech sa uz to pocasie hlavne umudri. Prajem vela pestovatelskych uspechov.  Katka
Opakované použití substrátu, 5.5.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, pripajam fotky postihnutych rastlin. Vidi sa mi, ze stonky nie su napadnute, celkovo rastliny nevyzeraju zle. Stonka je postihnuta jedine na rastline, ktora bola vysadena vonku a tam je iny vzhlad choroby - vid popis. Posledna je paprika,... celý příspěvek >
Opakované použití substrátu, 4.5.2019
Dobrý deň, s plesňou sa nedá zahrávať. Rovnako ako Milan, mám hlavu v smútku aj ja. Tretina rajčín je zasiahnutá plesnou, povedala by som, že dokonca dvoma druhmi. Neviem si to vysvetlit inak, len tak, že sa preniesla z 2 povrazkov z lyka, ... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 14.4.2019
Dobry vecer vsetkym, no... mne pomaly zacinaju paradajky prerastat cez hlavu. Myslela som, ze ako zaciatocnikovi mi polovica zdochne este v januari. Vysievala som postupne od 16.12. od dwarfov, previsle, cez krickove v januari, bifteky a pasta... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 1.4.2019
Dobry vecer, gratulujem vyssie komentujucim nasim top zahradkarom. Obrazky su uzasne. Situacia u mna po dovolenke v IT, ktoru sme tu medzicasom rozoberali, priazniva. Sice som bola v horore, ze rajciny splesneli, premokrila som substrat cez... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 2.3.2019 Obsahuje fotku
Dobry vecer, pripajam slubene foto. Cast spred mesiaca pod umelym svetlom (kuchynska linka ziarivka, vysadba medzi 06.12 a 31.12.) a dnesne otuzovanie na slniecku. K tomu pre usmev mojho \"killera Misa\" v kludovom rezime (masaz od panicka, ooo... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 28.2.2019
Pekny vecer prajem, suhlasim, ze vyznamne ubudlo prispevkov, aj ja sa priznam, ze rychlo precitam, co je nove a stale chcem prispiet az s vysledkami - az ked budem mat cas prihodit fotky. Prihodim cez vikend slubujem, mam to od januara pracovne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika