Příspěvky uživatele - 180.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Déšť po delším suchu, 10.11.2018
😂 ze života, teda pozměněného global warmingem. Trochu smutné z hlediska chuti letošních jablek a trochu švestek. Ale zas byli broskve. Akdyz už je něco špatně tak si z toho alespoň děláme legracu. Český člověk, ale i Moravák či asi aj... celý příspěvek >
Starkinson, 10.11.2018
Starkrimsony a jiné redy já zase můžu zase jako změnu ke sladkokyselým běžnějším odrůdám. A jeho vzdálenejší příchuť v Glostru. Šmak je šmak. __ K.z B.
Vltava, 10.11.2018
Díky za informaci pane Ivane z Suran. Já samozřejmě mám také informace o tom že Vltava je sestra Rubinoly o to víc mě to zajímá to srovnání 😏 stejně tak jako je myslím Delor bratr Rubínu. Na Delor teprve hledám místo. 😋 Šampion a... celý příspěvek >
Vltava, 10.11.2018
Vltavu tu má někdo na jih od Brna buď Karel JM nebo estě nekdo jiný (myslím že Jenda). A myslím že vcelku chválil (i chuťově) jako i povánoční jablko s konzumovatelnosti od XI. Sám ji mám také od loňska takže teprve uvidíme. Pořídil na MM106 nechám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika