Příspěvky uživatele - 37.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování / roubování broskvoní, 28.8.2023
Dobrý deň, veľmi by ma zaujímalo ako robíte řízkování broskvoní. ďakujem za odpoveď, L
Je Hořká skvrnitost (pihovitost) jablek PRENOSNÁ?, 26.8.2023
dik
Je Hořká skvrnitost (pihovitost) jablek PRENOSNÁ?, 25.8.2023
Ahojte, možno mi niekto poradí čo najskôr :) Mám jablone Admirál a plánujem ich prevrúbľovať na iné odrody. Vzdávam boj s Hořkou skvrnitostí (pihovitosti) jablek. Moja otázka je, či sa na novo navrúbľované odrody môže preniesť tento... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 24.8.2023
Ahojte, z toho Admirálu som už "na prášky". Mám 2 stromy cca 5 ročné, na MM106. Pravidelne striekam Wuksalom, na jeseň som rozsypal okolo stromov vápno, čo keď čítam o znížení ph asi nebolo dobré... každý rok je krásna násada plodov, ale pri... celý příspěvek >
Maliny čo sa minimálne rozrastajú?, 4.8.2023
Zdravím, poprosím o radu. Viete mi odporučiť nejakú kvalitnú a chutnú odrodu MALÍN, ktoré sa minimálne rozrastajú? Ďakujem, L
Honey Crisp 2022, 28.8.2022 Obsahuje fotku
...
Honey Crisp 2022, 28.8.2022 Obsahuje fotku
Štát Slovensko  Kraj Prešovský kraj Okres Prešov Región Šariš Nadmorská výška 229 m n. m.
Čo to môže byť za zver?, 22.5.2022
Zdravím,  pes je vylúčený, diera ide veľmi hlboko... asi to bude chcieť fotopascu :)
Očkování / roubování broskvoní, 26.3.2021
Štěp broskev a meruňka
Neznáma odroda jablone 10_2019, 1.10.2019 Obsahuje fotku
obrázok 2
Neznáma odroda jablone 10_2019, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Pekne pozdravujem všetkých. Viem, že to môže byť už otravné, pýtať sa na neznáme odrody, ale poprosili ma známi, či neviem zistiť odrodu ich jablone. Jabloň sa nachádza v obci Ruské Pekľany na východe Slovenska, nachádza sa v starom... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 5.4.2019
zdravím, myslíte, že už je správny čas na vrublovanie za kôru? 240m/nm Prešov
Aká je to odroda marhule, 2.4.2019 Obsahuje fotku
ešte jedno foto
Aká je to odroda marhule, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Poprosím o radu aká je to odroda marhule. V novej záhradke máme marhule, ale nepoznáme o aké odrody sa jedná. Prikladám foto jednej, ktorá mala minulý rok pomerne veľké plody, trochu netradičnej chuti. Chuťovo výborná, ale pri kostke sa často... celý příspěvek >
Jabloň Api hvězdovité, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých nadšených ovocinárov. Pred nedávnom som zaregistroval jedno video zamerané na staré odrody jabloní. Spomínali tam Jabloň API HVĚZDOVITÉ. Ani som netušil, že niečo také existuje. Ani tu na fóre som nič nenašiel. Podľa info na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika