Příspěvky uživatele - 55.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 12.11.2018
Tak mošt s kolečkem plísně bych rozhodně nepil, stávalo... * To bych chtěl upřesnit: Byl to jev ojedinělý a v láhvích s úzkými hrdly.(Do jiných jsem mošt nedával). Zárodek té plísně byl v hrdle a velikosti zápalkového dřívka nebo její... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 12.11.2018
Naozaj si myslíte že ak meriate vykysnutý kvas refraktometrom, a ukáže vám hodnotu 11°Brix..tak je v ňom ešte 11 kilogramov cukru/100L??? Tohle tady nikdo nikdy netvrdil. Jen to, že je to údaj orientační a k nějakým přesným analýzám... celý příspěvek >
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 9.11.2018
Obsah CO2, nějaké tlakování apod., mi přijde pro domácí moštování, sterilizaci, zavařování jako úplná blbost... Rafael.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 9.11.2018
Ten nedostatek vzduchu, kyslíku, v láhvi vypadá celkem rozumně. Plísně apod. asi nemají šanci se v takovém prostředí množit a dál škodit a znehodnocovat výrobek. Takže to občas se objevicí se kolečko, zárodek nějaké plísně by snad nemělo být... celý příspěvek >
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 8.11.2018 Obsahuje fotku
Jsem už tady propagoval Brutary apod. pro rychlé, levné a efektivní pasterizace většího množství moštů. Díky tomu kohoutu a pak, že šum, pěna se drží nahoře... Zpočátku jsem předehříval pivní, minerálkové láhve, korunkové uzávěry, ale časem jsem... celý příspěvek >
Pálenka z moštu, 7.11.2018
Nevím jak Vy, ale já mám bublátka zasunuté v měkké pryžové hadičce. A jak potřebuji zjistit těsnost mezi sudem a víkem tak do ní vší silou ústy fouknu a případná netěsnost jde slyšet a identifikovat i její místo. Rafael.
Koupě automatické pálenice, 6.11.2018
Honzo, to míchadlo tomu moc nepomůže. Musíte opustit hlavně tu slepou uličku s tím "mezidnem"!!! A použít nějaký normální způsob ohřevu. * Proti tomu Vašemu nápadu je kdysi rozšířená mlékarénská konev ve vodě v zemědělském pařáku nahoře... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 6.11.2018 Obsahuje fotku
Janča uvádí ve svých dvoupláštích max. přetlak 0,49 bar. Obrázek asi nebude moc čitelný, tak si ten prospekt stáhněte z webu kovodel.cz Někdy je dobré místo laborování zkopírovat komerční výrobek anebo se jim inspirovat. Rafael.
Za kolik prodat slivovici, 5.11.2018
Nevím, nepil jsem, tak nemůžu posoudit, ale myslím si, fact si jen myslím, že je to jen nějaký jeho marketing. Jelínek... Takový valašský ve stylu švestka-trnka apod. Ale nemůžu to nijak potvrdit. * Ale jinak mám s trnkami bohaté zkušenosti.... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 5.11.2018 Obsahuje fotku
Trnka vůbec není švestka. A výroby z ní jsou úplně jiné a domácích švestkovin nepodobné. (Prunus spinosa). Vhodné i na vína a likéry. Vlastně na rozdíl na švestek úplně na vše. Teda mimo sběru. Rafael z Valaškého království.
Koupě automatické pálenice, 5.11.2018 Obsahuje fotku
Nic tím nemyslím, nic tím ani nechci říct. Berte to je to jen námět k úvaze a zamyslení se nad efektivním ohříváním a přenosem tepla v dvoupláštích: Rafael.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika