Příspěvky uživatele - 215.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 8.11.2018
"Páni rádcové", tak jsem si nemyslel jaké budu mít dilema při nákupu obyčejné švestky... Desítky let se na otcově a nyní mé zahradě střídaji různé švestky, nyní jsem polovinu zahrady dal zeťákovi, jelikož to je Moravák přivezl si tu jejich... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 7.11.2018
Tak já už nenakupuji žádnou techniku u Maunfildu kvůli zlodějskému servisování, přesedlal jsem na jinou firmu.Před 4 roky mi přestala šlapat starší sekačka, odvezl jsem ji tedy spravit, pán viděl starší stroj, tak hned začal jestli to stojí za... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 6.11.2018
Kamaráde, nemůžu s tebou souhlasit, tůje za nic nemůžou, na vině jsou jalovce a konkrétně chvojka klášterská taky některé čínské druhy, stačí se v květnu podívat na jejich větve a hned to uvidíš, je to takový hnusný sliz, větve zůstanou takové... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 5.11.2018
Já začínám s hruškami vlastně po desítkách let, protože kvůli té rzi jsem musel všechny hrušně zlikvidovat.Před 5 roky si soused zasadil hrušku a tak jsem jí sledoval jak bude napadená, přírůstky nic moc, listy samá bradavice pár plodů co vyrostlo,... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 4.11.2018
V den svátku mého i jiných Karlů děkuji za hezké oslovení :-) Tak z mých zkušeností vím, že je dobře mít na stromě klidně dvě odrůdy už jen třeba pro lepší opylení ale i pro větší rozptyl třeba dle zrání... Když je stromek malý tak je ideální... celý příspěvek >
Hruška ze škarpy, 3.11.2018
Nejspíš to bude zimní hruška, protože uvnitř je ještě tužší, natrhal, nebo vlastně naklepal jsem jich asi 2 kila, ale až se "uleží", to se nedočkám, mizeji... :-))
Hruška ze škarpy, 3.11.2018 Obsahuje fotku
Zdravím páni rádcové... jelikož mám na mé skromné užitkové zahrádce jen deset stromků, z toho jedinou hrušku Konferenci která je teprve dvouletá a rád bych si na ni narouboval jeden nebo dva druhy jiné a tak hledám co.Při cestování tento týden jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika