Příspěvky uživatele - 123.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost na mandloni, 7.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravíčko, může být kadeřavost i na mandloních? Případně o jakého škůdce se může jednat? Mandloně jsou na BSB podnoži Díky
Vcely v kelimkoch (teglikoch), 3.4.2019
možná jste včelařil půl století, ale roztoč na včele viditelný není... možná by to chtělo neplést si nohu s roztočem, nebo být méně paranoidní... Velmi by mne zajímal, jak by vypadal ten Váš "odborný posudek z VÚV" - nic takového nedělají...... celý příspěvek >
Bakteriální boulovitost kořenů, 7.11.2018
Pro 8.162 - stromek je pořízený z Ostrohu (Prodejstromků) a dle visačky je i "pěstitelem"
Bakteriální boulovitost kořenů, 5.11.2018 Obsahuje fotku
Včera jsem sázel jabloň na podnoži antonova a kořeny měly různé "boule" po celých kořenech - ty největší a na krajích jsem odstřihl, ale kdybych chtěl odstřihnout vše, tak by moc kořenů nezůstalo - myslel jsem si, že se jedná o vlastnost této... celý příspěvek >
Vzrůstnost japonských hrušní, 22.10.2018
Zdravíčko, plánuji vysadit nějaké hrušně včetně japonsých a dumám nad jejich umístěním v sadě Někdo zde na foru psal, že moc nerostou, někdo zase, že počítat s místem jak pro evropskou hrušeň Můžete někdo porovnat vzrůstnost za předpokladu... celý příspěvek >
Dvoukolové kolečko, 11.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravíčko, máte někdo zkušenost s dvoukolovým kolečekem na zahradě? Uvažuji o koupi kolečka s velkou korbou a našel jsem i dvoukolové provedení. Máte s ním někdo zkušenost? Jaká je manévrovatelnost po zahradě, která není jak anglický trávník -... celý příspěvek >
Inspirace co k chodníku, 29.6.2018
Zdravíčko, řešíme osázení malých ploch vzniklých kolem chodníku (různé nudle podél plotu, zdí, atd.), tudíž předpoklad nenáročnosti na půdu, protože všude okolo je spousta betonových základů, obrubníků - proto i nenáročnost na vodu, nechceme... celý příspěvek >
Škůdce na listech, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Zdravíčko, chci požádat o radu zkušenější: něco mi napadlo mladou výsadbu stromů (vesměs loňské) - "lepí" to listy k sobě - viz. foto slivoní, třešně, kdoule... Co to je za neřáda a jak s ním zatočit? ideálně nějaký mechanický způsob (postřik... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika