Příspěvky uživatele - 89.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 30.5.2019
Díky za rady pánové, už to maká...:) Problém byl v té šachtici. Zatím jsem na spodek té 160 roury dal koleno a nasměroval do prostoru bio. Hladina v bio je nižší než v bubnu, ale stabilizovala se i při plném průtoku čerpadla. Ještě to ale... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 29.5.2019
Pan Hrkal tu někde psal, že u bubnového filtru může odpor v odtoku čisté vody způsobit problémy. Popíšu tedy stručně můj problém výše popisovaného bubňáku od AquaForte, který jsem právě zapojil, tedy po nutném přetěsnění příruby odtoku špinavé... celý příspěvek >
Umístění UV lampy, 6.11.2018
S Vaším nevyřčeným návrhem na umístění jedné extra silné UV lampy do Středozemního moře se ztotožňuji a současně díky ohledně jezírka.:)
Umístění UV lampy, 5.11.2018
To je také otázka, jestli má ty breberky před bio filtrací likvidovat, nebo je jí nechat proběhnout a přes lampu to pustit až do jezírka...?
Doporučení a rozdíl mezi Oase a Aquaforte, 5.11.2018
Když se podíváte na ceny jednotlivých produktů u nás, jsou vesměs všechny za stejnou cenu. Mám pocit, že u jiných druhů zboží se tomu říká "kartelová dohoda". Existují sice cenová doporučení výrobců, ale jak vidno, za hranicemi se na to tak nekouká a... celý příspěvek >
Umístění UV lampy, 5.11.2018
Zdravím pane Hrkale, ano, to v plánu mám. Ještě upřesním, že bych rád použil ponornou amalgamovou lampu, kterou bych chtěl vložit do KG trubky s vložkou z nerez plechu za výtok z filtru, ale myslel jsem, že před čerpadlo, tedy mezi filtr a... celý příspěvek >
Umístění UV lampy, 4.11.2018
Zdravím vespolek. Pro jezírko ca. 50m3 připravuji gravitační filtraci s čerpadlem "na sucho" za bio šachtou s médii ca 4m3. Přívod vody přes gulu, BioSys skymmer a ještě jeden trubkový skimmer. Vstup vody do bio šachty filtru přes bubnový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika