Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netradičné skladovanie jablk, 2.12.2018 Obsahuje fotku
Dnes vo farmarskej revue dávali netradične uskladnenie jablk od jedneho zahradkara na dôchodku, do bedničiek davaju papier aby jablka oddelili, ale vyvezovanie konopnou nitou jablká a vešanie na strop som videl po prvý krát.
Joya, 25.11.2018 Obsahuje fotku
Krásna odroda, ale aj chuťovka.
Aké má plody podpník St. Julien, 15.11.2018 Obsahuje fotku
Nebol by som to tu zase dával, aby som nebol otravný, bol som polievať vysadenè čerešne, lebo je veĺkè sucho, ktorè som vysadil vedla tejto slivečky padli mi do očí posledné slivky na strome v tejto zarastenej džungli držia ešte na... celý příspěvek >
Apollo 50 SC - Roztoče, Háčlivec, 13.11.2018 Obsahuje fotku
Apollo 50 SC dnes som o tomto postreku čítal v časopise sady a vinice, ničí roztočov, hačlivcov chcel som tento postrek vyskúšať na jar, má niekto stýmto postrekom skúsenosti..
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Pán Jiŕí ll keď som dal na facebook tie ukrainské hrušky samé správy mi chodia cez messenger kedy sa budú dať kúpiť a ozvali sa aj další predajcovia aby som im dal kontak na ukrainu.Z izraela mi chodia lajky páčia sa im odrody ktoré davam na facebook... celý příspěvek >
Jofela, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Zdravím zahradkara 101.234 dnes som hrabal listie v zahrade a na Jofele čuduj sa svete zelené slivky, borče asi to budú tie vianočne.
Lucasova, 12.11.2018 Obsahuje fotku
No nedajte si sú krásne vynikajúce priamo z kamenej pivnice také chladné každý deň sa zie miska.Ešte tak týždeň a budú prezreté ale aj zjedené.
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku další zahradkar zo srbska dal svoje ovocie ta slivka sa mi páči Timocanka. 
Lucasova, 11.11.2018 Obsahuje fotku
Po 2 týždňoch som zase kontroloval ovocie v pivnici, našiel som v bedničke krásne vyfarbené hruštičky Lukasovej, škoda že všetky plody nie sú tak atraktívne, jesenné slniečko dokáže nádherne vyfarbiť plody, je to teraz chuťovka hruštička... celý příspěvek >
Výstava jabĺk Teplička n.váhom, 10.11.2018 Obsahuje fotku
Práve som na facebooku pozeral fotky z výstavy jabĺk v Tepličke nad váhom, pár fotiek sem dam.
Ceratitis capitata, 3.11.2018 Obsahuje fotku
Ovocná muška Ceratitis capitata sužuje stále talianských pestovatelov, použivaju rôzne pasce.Dnes som pozeral na facebooku škody na vštkom ovoci figy, pomaranče, marhule, hrušky, slivky proste všetko ovocie ale mandarinky na sicilii majú ukaškové... celý příspěvek >
Roubování akuvrtačkou, 3.11.2018 Obsahuje fotku
To jejich štepenie je fakt netradičné. 
Pink Lady, 3.11.2018 Obsahuje fotku
Zdravím vás pan Vlastimil ten Pacific rose má kámoš z moravy vrublov vám pošlem koľko bude chcieť velmi ho chválil.Foto jeho úrody v bedničke P.rose 
Očkování ořešáku, 2.11.2018 Obsahuje fotku
Pozeral som Srbske stranky štepenie orecha, po zaštepený sa davaju sadenice do pilin a teplota vyše 20 C aby sa to dobre zrostlo.Foto aj očkovania.
Staré odrůdy, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Na Dánskych stránkach píšu o starych odrodach toto, mladi ludia o staré odrody nemajú zaujem radšej si kupia jabla v supermarkete.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika