Příspěvky uživatele - 245.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte co je to za rostlinu?, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Omlouvám se, fotka se nanačetla..
Nevíte co je to za rostlinu?, 1.11.2018
Roste na ostrově Zakyntos, nejspíš i jinde🤔
Azorská borůvka, 28.10.2018
Pěstujete někdo - Azorská borůvka ´BlauPerle´ (Vaccinium cylindraceum BlauPerle´)?
Je to jen strupovitost?, 4.7.2016
díky za reakci. Asi to vyzkouším. Ještě jsem si něco našel a doporučují použít dva různé typy, takže k Discusu, který mám, bych to kombinoval.
Je to jen strupovitost?, 3.7.2016 Obsahuje fotku
Mohl by jste mi to upřesnit. Nějak tomu nerozumím. Hrušky jsou náchylné na rzivost, přenašečem je jalovec. Pochybuji o té teorii s tůjemi. Mšice(s mravenci) musím likvidovat každý rok, protože si na vrcholu dělají "restauraci". Ještě jedno foto
Je to jen strupovitost?, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Potřeboval bych se ujistit jestli se skutečně jedná o strupovitost. Mám sloupcovitou jabloň a v posledních letech se vždy opakuje: Po odkvětu se vytvoří z několika květů jablka do velikosti angreštu. Koncem června všechny opadají a na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika