Příspěvky uživatele - 20.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cuketa na špalíru, 8.5.2019 Obsahuje fotku
Není to žádný problém, pouze konstrukce musí být daleko pevnější a kolmá, protože listy rostou na všechny strany.Nejlépe dvě tyče asi 20 cm od sebe a několikrát týdně uvazovat textilním páskem ve tvaru dvojité osmičky.Kmínek se nesmí ohnout, při... celý příspěvek >
Rotavátor VARI KF 140, 28.10.2018
Dobrý den, chtěl bych koupit menší rotavátor pro přípravu půdy na sadbu česneku, jarní výsevy zeleniny a kultivaci ve foliovníku a skleníku.Z velké nabídky značek jsem si vybral VARI KF 140.Než ho půjdu koupit, chtěl bych slyšet názory čtenářů,... celý příspěvek >
Pěstování cuket navysoko, 29.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, v letošním roce jsem vyzkoušel několik odrůd cukety k pěstování navysoko. Záhonek jsem hnojil minimálně (naposledy začátkem července), použil jsem mulčování posekanou trávou. Přikládám dvě fotografie, s výsledkem jsem maximálně... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika