Příspěvky uživatele - 136.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Jak jsem zmínil, nemyslím si, že by to něco řešilo - odrůdy ořechů jsou jen vyselektované semenáče, a roubované na semenáče ořešáku, protože to je jediný způsob, jak u nového stromu zachovat stejné vlastnosti odrůdy. Jednak si nemyslím, že by při... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
1. Já (a nejen já) jsme všechny požadavky na výsadbu samozřejmě dodrželi, přesto jsme se "neradovali z toho, jak nám to pěkně roste". Mně (a nejen mně) od výsadby ořešáky vůbec nerostou (narozdíl od vysazených semenáčů, ty za stejných podmínek rostou... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Samozřejmě, že podíval. Opakuji - nevím, co tím myslíte, protože o tom, jak postupovat, když 2 roky neroste, tam není ani slovo. Stejně tak ani slovo o zpravokořenění, na které se ptá 250.205.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Co tím myslíte? Na jejich stránkáchh je uveden popis výsadby. O tom, jak postupovat, když 2 roky neroste, ani slovo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika