Příspěvky uživatele - 26.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 28.10.2018
Neberte mě moc vážně! Já bych vybíral hlavně podle podnože a tam moc možností není... Idared, Matčino a Parmena zlatá. Takže bych asi hledal jinde. Rafael.
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 28.10.2018 Obsahuje fotku
Jak psal pan Vysloužil o těch teplých kvasných prostorách tak to je velmi silný argument. Z praktického hlediska možná nejdůležitější. Část jablek mám ještě na stromech, nebo pod, a nemít vytápěnou kvasírnu nevěděl bych kam s nimi. Do a ze sklepa by... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 27.10.2018
To jsem rád, že jste mi to posvětil. Že můžu bez obav dál lízat úkapy. Jen si je budu raději dál ředit jen přiměřeně horkou vodou abych si nespálil mordu. Rafael.
Síření silně alkoholového ovocného vína či vína z květu, 26.10.2018
Já jsem vína a ani celkem nízkoalkoholický "cider" určený k výrobě Calvadosu, který má předepsáno před 1D uleženi, nesířil a nikdy se mi nic nezkazilo. Ale vše jsem měl v sudech nebo demižonech v chladném a temném sklepě, tudiž v ideálních... celý příspěvek >
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 25.10.2018
Myslím, že to vůbec není dobrý nápad. Jablečná pálenka se v posledních, už mnoha, létech díky pálenicím a pěstitelům kteří si ji pletou s kompostem nebo úložištěm zahradního odpadu a pak i zlodějským sběračům sbírajícím a setřepavájícím vše kde to po... celý příspěvek >
Odolnost kvasinek, 25.10.2018 Obsahuje fotku
SfK, jak se to dělá? Pro skrblíky je také možnost každoročně si z kvasu odváženého do palírny odebrat "očkovací substrát" a zakonzervovat jej pro budoucí rozjetí zákvasu. * Jinak jsem furt, a i většinou budu, pořád skeptický k tomu abych se... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Nechte už ty teploměry být a naučte se používat své smysly. Čich, chuť a v případě dokapů někdy i zrak... Rafael.
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 25.10.2018
Taková klasika která si na nic nehraje, neslibuje nesplnitelné a vyhnula se všemožným reklamním kecům což velmi oceňuji. Na druhou stranu ta cena a jazyková úroveň toho webu může být odrazující... * Ještě mě v souvislosti s názvem tohoto... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika