Příspěvky uživatele - 30.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě automatické pálenice, 25.10.2018
Ja mam jen jeden vstup ve kterem mam sroubeni a pojistny ventil 3bary. Soli mam 3 kila na 10 litru vody plus ten tlak, ktery taky posune pod varu, ale na plny varak to nestaci, takze to resim mensim mnozstvim kvasu a pohodicka, zdimu i do 98,5 a ani... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 25.10.2018
Petre s varem roztoku při 1D kvasu jsem mel z pocatku obrovske problemy. Bylo to zpusobeno tim, ze mam ohrevne medium pouze ve dnu sudu a ohrat kvas na nejakych 98 stC z tak male plochy zkratka nejde. Mnohokrat mi para vylitala z pojistneho ventilu a... celý příspěvek >
Odolnost kvasinek, 24.10.2018
Taky se mi vzdy jablecny mošt v lednici rozkvasi. Jeden cerstvy poznatek. S kamaradem jsme zakladali hruškovy kvas ve stejnou dobu a stejnem miste, on jen nadrtil a nechal samovolne kvasit, ja provedl zakvas osmoticky odolnymi kvasinkami + zivna sul.... celý příspěvek >
Čemu věřit refraktometru nebo cukroměru, 24.10.2018
Jestli se nepletu, tak to ani pasovat nemuze. Cukromer taky neni presny, kdyz kazdy kvas ci vino ma jinou alkoholovost a tim musi byt i namerena hodnota rozdilna.Honza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika