Příspěvky uživatele - 218.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalkový záhon, 25.10.2018
Díky za tipy... Takže mi z toho vyšlo asi toto Z cibulovin krokusy, narcisy, tulipány a lilie Na jaro Hvozdíky, Bergenie, Škornice, Pivoňky, Kamzičník Na léoto Floxy, Denivky, Záplevák, Vrbina, Kosatec Na podzim Rudbekie,... celý příspěvek >
Trvalkový záhon, 24.10.2018
Tak ještě pět :)
Trvalkový záhon, 24.10.2018
Prosém o nějaké tipy, co dát do trvalkového záhonu 2x20 metrů. Mám představu nějakých 12 druzích trvalek, které by na střídačku kvetly víceméně celou sezonu. Půda je spíše jílovitá, ale vylepším ji kompostem a pískem, srážek je spíše méně.... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Jsem na půl cesty mezi UH a Kyjovem a dnes lítám celej den. Ráno jsem stříkal mědí, růže a hortenzie přykryté květináčema, jahody a zelenina netkanou textilií, menší meruňky v provizorním stanu, pod dvěma meruňkama jsem založil oheň a přikládám a na... celý příspěvek >
Identifikace plevele, 16.6.2016
Jo, to bude ono, asi mochna plazivá. Díky moc.
Identifikace plevele, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s identifikací plevele, který mi roste mezi jehličnany. Vypadá trochu jako lesní jahodník, prorůstá z mulčovací kůry a nedá se dobře vytrhnout s kořeny.
Vadnutí listů - sucho nebo škůdce?, 3.5.2016
To jste mne docela zaskočili, až se citím trapně :) O ochraně proti monilioze jsem tady četl docela dost, ale nikdy jsem se s ní nesetkal, takže jsem netušil, že se projevuje takto. Ano, meruňky už kvetly. Stříkal jsem jen jednou lehce Talentem v... celý příspěvek >
Vadnutí listů - sucho nebo škůdce?, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj Mám problém s tříletými meruňkami, které mi dosud rostly skvěle. Na třech stromech začaly vadnout a schnout některé větvičky a netuším proč. Jde jen o některé, ale zhoršuje se to. Může jít o nějakou chorobu nebo škůdce? Nic jsem na... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni, 26.4.2016 Obsahuje fotku
Poradíte prosím někdo, o co by mohlo jít na jabloni? Některé nové výhony odcházejí, jinde jsou červené skvrny jako kadeřavost. Co by se na to dalo použít? STříkal jsem jednou Talent + Calypso. A trochu mimo téma, červené skvrny, jen tmavší až do... celý příspěvek >
Nemoc nebo skudce na hrusni, 26.4.2016 Obsahuje fotku
Posílám svoje foto, mám to asi na půlce hrušní, jde také o vlnovníka nebo o hálčivce? letos jsem zatím moc nestříkal, jen jeden postřik Calypso + Talent.
Jaký malotraktor na zahradu, 2.4.2015
Díky za názory. Fyzicky jsem na tom tak nějak normálně, jsme se ženou před čtyřicítkou a zryjeme co se dá, ale trvá to mnohem déle než by to trvalo traktorem :) Celý náš pozemek má hektar, ale hospodaříme jen na té půlce, ani do budoucna více než... celý příspěvek >
Jaký malotraktor na zahradu, 31.3.2015
Nazdar Na svoji mírně svažitou zahradu o velikosti půl hektaru bych si rád pořídil nějaký ten traktůrek do 100 tisíc se všim všudy. Chci s ním dělat běžné věci, které zatím děláme ručně, aby se dalo orat, dělat brázdy na brambory, vláčet,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika