Příspěvky uživatele - 1.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bion 50WG, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Na talianských stránkach uverejnili nový pripravok Bion 50 WG definitívne povolený je na tieto choroby ktoré nám zneprijemnujú život.Hrušky, jablone spála, bakterialná rakovina, pseudomonas syringae tento postrek sa aplikuje na list asi 6x za sezónu... celý příspěvek >
Ladina, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Dnes sa na nemeckých stránkach uverejnili výstavu Exspo se, ktorá sa bude konať 21 - 22.11 predctavia tam aj nové odrody rôzneho ovocia ja sem dám len jablon Ladina.
Odrůda Admiral, 25.10.2018
Nedalo mi to a popýtal som sa na Admiral známych sadarov.Po novom roku v Dolnej Strehovej bolo trojdnové stretnutie odbornikov aj zo zahraničia preberalo sa tam všetko možné tak mi referoval kamoš a pýtali odborníčky z Maďarska ktorá pracovala 8... celý příspěvek >
Briliant, 24.10.2018
Zdravím pán Jiŕí ll teraz som volal s pritelom sadarom z moravy, ktorý testuje Buzrlove niektoré odrody v sade.Briliant sa môže pestovať aj vo vyšej nadmorskej výške.Je to zimná odroda teraz by sa nedalo jesť, ale potom je to špica. Pre slovenského... celý příspěvek >
Apple Red, Orange, Yellow, 23.10.2018 Obsahuje fotku
V Madride sa dnes uskutočnil 10 ročník výstavy ovocia a iných produktov, vystava potrva ešte 2 dni z Francuzka sa tam zučasnilo 132 firiem, pri tejto príležitosti predctavili novú radu jablk od ružovej po intezivne červenú s vynikajúcimi chuťovými... celý příspěvek >
Briliant, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Briliant prvá úroda u kámoša má to od šlachtitela z moravy kríženec Orion x Pink lady.Briliant je sladkokyslé, tuhé, výborné zvláštna chuť.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika