Příspěvky uživatele - 199.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas ze švestek "na pokračování", 23.10.2018
tak jsem se vyptával lidí z okolí jak teklo jim, a dobrá polovina měla v podstaťe ten samý problém co já akorát ve větším množství.Tak nevím co nám ty trnky letos na valachoch dělají?                 ... celý příspěvek >
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
to se ptám, chybí mě tam otazník                                                             ... celý příspěvek >
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
je možné ty kvasinky přidat i dodatečně ta druhá bečka byla nasbirana asi před 3 týdny                                             ... celý příspěvek >
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
Díky za radu, příště to určitě vyzkouším
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
pálenka je výborná, odrudy trnek neznám, protože zahradu jsme kupovaly nedávno a ty trny už tam byly.kvas byl zbírany cca.15 srpna až 1 týden září postupně jsem je dosipával a taky jsem je drtil ale ne všechny. Teplota vzuchu byla kolem 35 stupňů a... celý příspěvek >
Kvas ze švestek "na pokračování", 19.10.2018
No já jsem to spíš myslel tak, že mě deka už propadla, ale mě spíš zarazilo že se tak stalo při 7 a přes měsíc se stím nic nedělo
Kvas ze švestek "na pokračování", 19.10.2018
Dobrý den, já mám problém zase s cukernatostí, kvas se mě držel přes měsíc na 7 ale deka už plavala, tak jsem to na radu páleničáře vypálil.Samozrějmě výnos malý, včem je zakopaný pes? 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika