Příspěvky uživatele - 65.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez vysazené broskvoně, 20.9.2022 Obsahuje fotku
Foto 2
Řez vysazené broskvoně, 20.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, sestříhala jsem tedy svou broskev, snad podle vašich rad.Je to asi špatně vidět.Nevim ale, zda na druhé fotce je to správné nebo dát boční větvičku pryč.Dekuji Jitka
Skvrny na bobulích, 11.9.2022
Myslím si, zeje to sluneční úpal.
Matčino, 4.9.2022
Do prosince max.
Nevite co to je?, 3.9.2022
James grive jablko. Ranně podzimni
Cerv v kvetinaci rajcat, 5.8.2022
Ponrava chrousta letního nebo zlatohlavka
Řez vysazené broskvoně, 1.8.2022
Děkuji vám všem za rady a názory, takže po zastřižení na čtyri výhony nasazene broskve na jaře, zastřihnu nové přírustky na 10až 12 oček asi v srpnu.A dále přistí rok zase skrátim.Chci vytvořit peknou korunku.U minulé broskve jsem stríhala před... celý příspěvek >
Řez vysazené broskvoně, 26.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím mám na jaře vysazenou broskev, strihlou na 3-5 pupenů.kdy se dělá další řez.ted v létě zkrátit nebo až na jaře? Jak další rok řezat?Chtěla bych vytvořit hezkou korunku. Děkuji Jitka
Řez broskvoní, 20.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím na jaře jsem nasadila broskev, zastřihla asi na tři pupeny.Chci se zeptaz, zda nyní zkratit narostlé vetvičky nebo až na jaře?A jak střihat dále zhruba další tri roky?Posílam oto.Děkuji Jitka
Boikovo obrovské, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Tenhle byl jako většina Větší:)
Boikovo obrovské, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Pokračuji, tento menší plod váží 300 g
Boikovo obrovské, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravim Nedaleko chalupy mám snad jediný starý původní ovocný strom ze zaniklé německé osady štolnava Domnívám se, že jde o zmiňované BOIKOVO OBROVSKÉ, mýlím se? Děkuji za reakce
Pestovani topinambur, 17.9.2017
Pohromadě je mám již druhou sezónu. Mám s nimi jen menší záhon 2×1,5m. Hlízy sklízím ze všech tří plodin s tím že mám malou část na okraji záhonu věnovanou jen hlízole, a tu nesklízím aby byla silná. Mě zatím hlízola po odkvětu neplodí.
Pestovani topinambur, 17.9.2017
Zahradu kde tyto rostliny pěstuji mám v 650 m.n.m. Žijeme v Orlických horách.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.9.2016
Přípravky na rez hrušňovou.Delan, Saprol, Rubigan, Topas,Baycor, Novozir,Dithane, Discus.3x během vegetace v jednoměsíčních odstupech.Hrušeň se ošetřuje na podzim přípravkem Baycor 50 WP 10gr na10 litrů zálivky.Discus 2gr/10 litrů, Dithane 20gr/10... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika