Příspěvky uživatele - 148.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký krumpáč?, 12.3.2020
U krompáča je správne použiť násadu s kónickým ukončením v mieste osadenia. Aj telo krompáča je kuté do kónusu. Tým by sa násada mala sama pri práci utužovať. Klin by sa nemal používať. Inak kliny sa robia z tvrdého dreva, Kovový sa používa len na... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 občasné samovolné max. otáčky, 29.1.2020
Podobne sa prejavovali netesné staré guferá kľukovej hriadele na dvojtaktných motoroch motoriek. Bolo to poznať aj podľa zaolejovaného zapaľovania.  Ale s motorom na Dolmar pile nemám skúsenosť. Ak má pila len 50 hodín to je tiež dosť... celý příspěvek >
Elektricka motorova pila - zahrada / max rezani dreva na zimu, 11.4.2019
Mám ES2141 aj mototorvú DOLMAR 420. Pokiaľ je to len trocha možné, používam elektrickú a to aj v záhrade napriek dlhej predlžovačke. Je tichšia, ľahšia, bez vybrácií a dymu. Po práci nemusím čistiť filter vzduchu a riešiť miešanie zmesi. Motor v osi... celý příspěvek >
Štípačka Scheppach HL 1010 nebo Powerlog 10T, 8.2.2019
Mám Scheppach HL1010. Má slabé kolečká z plastu, pri tlačení celkom ťažkej štiepačky po tráve by sa hodili skôr nafukovacie. Také isté má ale tuším aj ten Powerlog. Rozdiel vidím ale v tom, že Powerlog má odklopný postavec na kratšie polená. Zdvih u... celý příspěvek >
Olej do staršího Briggs Stratton, 22.10.2018
Olejom to pravdepodobne nebude. Ja v BaS používam 15W40. Je to minerálny olej vhodný na celoročné používanie. To zhasíňanie v chladnom počasí je skôr sviečka, alebo problém zmesi (nečistota v karburátore).
Ruční studniční vrt, 11.6.2018
Pokuste sa pozriet na YOUTUBE.
Topení dřevem z palet, 13.10.2016
Mám kotol na drevo. Palety, ktoré mi zostali po stavebných prácach som radšej daroval jednému sociálne slabšiemu susedovi. On si s nimi poradil čudoval som sa len načo vyťahuje klince a odkladá ich na kopu. Odpoveď ma posadila. Tých klincov bolo... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Vrátim sa k pôvodnej otázke. V Maďarsku dostať kúpiť napríklad aj v TESCO
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika