Příspěvky uživatele - 92.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z hortenzií, 12.2.2020
Chceme udělat živý plot z hortenzie stromečkovité Annabelle. Všude se píše, že dorůstá do 1 až 1,5 metru, ale nikde se neuvádí šířka. Počítám, že při této výšce to bude zhruba 1,5 metru. Máte někdo zkušenost jak tuto hortenzii dát daleko od... celý příspěvek >
Strunovka - nevytažení lanka při startu, 1.7.2019
Při startu mi nejde vytáhnout lanko v celé svojí délce. Povede se to až na třetí zatažení a motor hned chytne. Vyndal jsem startér a lanko se namotává bez problémů. Miska startéru se také točí volně. Čím to může být?
Strielanie do výfuku motor Briggs, 28.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, čím se nastavuje bohatost směsi? Na obrázku jsem označil číslem jedna a dva. Č.1 to podle mě nebude. Č.2 jde otočit asi o 180 st. pak je tam doraz. Díky.
Čím přihnojujete malé keře, 4.3.2019
Čím přihnojujete malé keře tavolník, brslen, bobkovišeň, dřišťál, svída, magnolie.
Olej do staršího Briggs Stratton, 23.11.2018
Díky za reakci. V nastevní karburátoru se zatím hrabat nechci. Karburátor jsem vyčistil, ale stav se nijak nezlepšil. Ještě zkusím vyměnit těsnění na karburátoru. Když to nepomůže mám už sehnaného motoráře BS.
Olej do staršího Briggs Stratton, 10.11.2018
Zdravím, tak jsem dal nové svíčky, vyměnil olej (15W40), znovu vyčistil vzduchový filtr (nebylo třeba), vyměnil palivový filtr. Motor, ale stále má problém nože roztočit. Už je to, ale o něco lepší. Dvakrát se podařilo nože roztočit bez problémů.... celý příspěvek >
Olej do staršího Briggs Stratton, 26.10.2018
Nože ma jsem točil hned. Ty jdou volně. Na tu spojku se podívám. Díky za tip.
Olej do staršího Briggs Stratton, 22.10.2018
To jsem samozřejmě nechal. Běžel asi 10 minut.
Olej do staršího Briggs Stratton, 20.10.2018
Zdravím, mám v traktoru starší motor Briggs Stratton Vanguard 18 HP V-twin OHV. Loni jsem tam dal olej SAE30 (od BS). Dnes bylo 10 stupňů, motor startuje v pohodě, ale zdechne když chci zapnout nože. Žací ústrojí jsem vyndal a zkontroloval. Vše se... celý příspěvek >
Vyčesávač trávníku, 8.6.2018
Díky. Je mi jasné, že se to s vertikutátorem srovnat nedá. Potřebuji vyčesávat stařinu. Šlo mi o to jestli to vůbec funguje. Původně jsem si myslel, že to bude po trávě jen poskakovat, ale někde jsem viděl, že se to celé dá zatížit ztraceným... celý příspěvek >
Vyčesávač trávníku, 6.6.2018 Obsahuje fotku
Používáte někdo vyčesávač za traktor viz. foto? Dá se to přirovnat k vertikutátoru? Potřebuji obstarat 4000 m2. Děkuji za názory
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika