Příspěvky uživatele - 130.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Realizace kapkové závlahy, 9.3.2021
Je možné použít kapkovou závlahu i do trávníku? Máte s tím někdo zkušenosti?
Sekačka Jawa 350, 7.3.2021
Konečně to vypadá, že sekačka pojede. Podařilo se mně zgenerálkovat motor, nabrousit vřeteno a lištu a když to bude ok, tak to dám i do laku. Žádnou dokumentaci se mně nepodařilo sehnat a ani bývalý výrobce se neozval. Pak přidám nějaké foto případně... celý příspěvek >
Ježatka kuří noha, 30.7.2019
Zkuste PUMA EXTRA,(DUKE) malinko větší koncentraci.Funguje i v trávníku, který nezničí.Fifin
Invaze blanatky lipové, 11.11.2018
Je to nová situace,  zatím se nikdo nevyjádřil, jestli je nějakým způsobem škodlivá vegetaci, nebo člověku, případně jak se proti Blanatce bránit.Tak že nikdo tady nemluví o hubení, pokud to nebude nutné z důvodů, jako se hubí třeba Mandelinka... celý příspěvek >
Invaze blanatky lipové, 21.10.2018
Blanatka lipová se vyskytuje v této době na lípě v takovém množství, že mám obavy, jestli na jaře to ty lípy nepoškodí.Má význam s ní nějak bojovat, případně nějakým postřikem, nebo přes zimu vymrzne a nebude tím pádem nebezpečí nějakých větších... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 6.9.2017
Nějak mě to nedá, sleduji tady vaši při o broušení, ale když se dívám na složení vašeho trávníku, tak si myslím, že v první řadě bych použil Dicotex, nebo nějaký jiný vhodný herbicid a pak bude výsledek sečení vypadat úplně jinak.
Kouření motoru Briggs 12 HP, 5.9.2017
Může motor kouřit špatným nastavením, nebo jsou opotřebované kroužky a válec. Má cenu to nechat opravit a případně kde? Fifin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika