Příspěvky uživatele - 230.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana usychajícího kaštanu, 5.7.2019
Děkuji vám za reakce. Úvazkem to určitě nebude - ten není uvázán kolem kmínku, ale kolem jedné z bočních větviček, dnes jsem to kontroloval a stromeček to nikterak neškrtí. Co se týká mulče - půda pod ním není nikterak horká, je však možné, že... celý příspěvek >
Záchrana usychajícího kaštanu, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Třetí obrázek
Záchrana usychajícího kaštanu, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Druhý obrázek
Záchrana usychajícího kaštanu, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, v sadu mám vysazeny mimo desítek jiných stromů i 2 jedlé kaštany. Bohužel, oba dva letos velice trpí - jeden uschnul už někdy v květnu - s minimálními přírustky, druhý je v pokročilém stádiu uschnutí. U toho prvního jsem to nějak bral,... celý příspěvek >
Nerezana slivka, 26.5.2019
Já osobně bych ji letos nechal a příští rok v předjaří bych ji hluboce seřezal - kosterní větve cca na třetinu - do stejné úrovně, na vnější pupen a terminál bych nechal o 15 cm delší. Stromek bude reagovat bujným růstem. Rok ztracený nebude, posílí... celý příspěvek >
Parazit v ořešáku?, 21.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, v letošním výhonu ořešáku jsem objevil díru po neznámém parazitovi. Díra se nachází nad listem vedle pupenu, je asi 2 milimetry široká a vede vertikálním směrem nahoru. U vstupu do "červí díry" se nachází něco, co připomíná zpracované... celý příspěvek >
Určení plevel podle obrázku, 4.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych poradit, co za plevel se mi rozrostl po celém výběhu od koní.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika