Příspěvky uživatele - 90.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Estate 3084 H - klínový řemen, příručka, 20.10.2018
Tenhle můj dotaz je už vyřešený vlastními silami. Cenu klínového řemene pojezdu jsem už zjistil, pokud to někoho zajímá tak se to v našich končinách (okr. Náchod) pohybuje cca mezi 900,- až 1000,-Kč. Pokud je to s prací pak cca 900,-Kč k... celý příspěvek >
Náhradní díly na křovinořez SOLO 154 SB, 20.10.2018
Dobrý den, 10 let vlastním křovinořez SOLO 154 SB. Nyní se mě na hlavní hřídeli (1553 mm dlouhá hřídel o prům.8 mm s 9 zubovým hvězdicovým drážkováním na obou koncích, uložená v rouře 28 mm)  "omlelo" drážkování jak na hřídeli, tak i v... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 H - klínový řemen, příručka, 11.10.2018
Zdravím, chtěl bych se zeptat návštěvníků fóra-majtelů zahradního traktoru STIGA ESTATE 3084 H, případně nějakého servisáka, který tyto traktůrky servisuje a poprosit je o dvě informace: 1) Zda má někdo zkušenost s výměnou pojezdového klínového... celý příspěvek >
Sekačka Weibang 536 SKL (motor Kohler XT 7), 6.2.2018
Zdravím, sekačku Weibang 506 SKL o záběru 50 cm s motorem Kohler Courage XT 7 mám 4 roky. Pokud se týká vlastního skeletu a jednostupňového pojezdu, pak vše drží, nic neprasklo, nic neupadlo, koš se naplní tak, že se sekačka staví na zadní a jedinou... celý příspěvek >
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 5.10.2017
Musím se připojit k této zkušenosti. Vyjma prasklé pružiny ve startovacím mechanismu přibližnjě za stejnou dobu jako v předchzím případě jsem s pohonnou jednotkou neměl naprosto žádný problém. Za tu dobu pouze 1x vyměněná svíčka, vzduchový filtr,... celý příspěvek >
Poraďte jakou strunovou hlavu na křovinořez SOLO 154, 22.7.2017
Tak jsem nakonec koupil rychlonavíjecí poloautomatickou strunovou hlavu od Oregonu s nízkým profilem vhodnou pro křovinořezy mnoha značek o obsahu větším než 30 ccm. Včera ji namontoval zcela bez problémů namontoval, protože balení zároveň obsahuje... celý příspěvek >
Poraďte jakou strunovou hlavu na křovinořez SOLO 154, 14.7.2017
Díky za radu, už je pomoženo. Prodejci zahradní techniky AL-KO skutečně tuto strunovou hlavu běžně prodávají. Mirek.
Poraďte jakou strunovou hlavu na křovinořez SOLO 154, 13.7.2017
Zdravím příznivce tohoto fóra a ptám se. Mám křovinořez SOLO 154 a rozpadla se mi na něm originální strunová hlava s označením DIATOP GIFU Japan PA6   BUMP and FEED Z5. Ptám se znalých lidí, kteří obdobný problém již řešili a jsou schopni... celý příspěvek >
Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?, 22.6.2017
Zdravím a děkuji za reakci. Ale bohužel Vaše vyjádření, můj problém dozvědět se jak namontovat dodanou mulčovací sadu to neřeší.  Mirek
Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?, 17.6.2017 Obsahuje fotku
Omlouvám se za nepřipojení návodu k mému dotazu k mulčovací sadě, který postrádá jakýkoliv popis a připojuji jej dodatečně. Mirek
Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?, 17.6.2017
Zdravím, mám 3 roky zahr. traktor STIGA 3084 H a při jeho koupi byla součástí i mulčovací sada MP 84. Před pár dny jsem prvně chtěl mulčování vyzkoušet (je sucho a tráva roste málo), rozbalil jsme krabici s mulčovací sadou, podíval se na návod a... celý příspěvek >
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 2.10.2015
Zdravím a děkuji za reakce. Jak je vidět, co případ, to poněkud jiná zkušenost. Uvidím, ještě popřemýšlím. Mirek
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 1.10.2015
Zdravím, vlastním tisícilitrovou IBC nádrž umístěnou na paletě v pozinkované klecí umístěnou pod okapem, odkud do ní jímám dešťovou vodu na zalévání. Chtěl jsem se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s tím, jak se nádrž chová, pokud se v ní přes... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika