Příspěvky uživatele - 201.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sušit vlašské ořechy?, 21.10.2018 Obsahuje fotku
Pokračování:
Jak sušit vlašské ořechy?, 21.10.2018 Obsahuje fotku
Dodatek k předešlému: 
Jak sušit vlašské ořechy?, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Sušení venku. Na noc zakryté folií, při slunném dni odkryté. Dosoušení po vyloupnutí na kamnech Petrech v komínku na pleších a pak uschováno v závitových sklenicích.
Sušení ovoce, 20.10.2018
To pamatuji. Zde přikládám obrázky ze sušení ořechu. Dosoušení je pak na kamnech Petrech v komínku plechů podle potřeby a daní pak do sklenic se závitem.
Kvas Oskeruše, 1.10.2018 Obsahuje fotku
Dvě oškeruše začaly rodit po 9 letech, sbírám, čekám na zhědnutí a sypu na kvas, bude toho asi jen 30 L a mírně ředím vodou. Pálit budu pak spolu s trnkami.
Slepice v zimě, 27.1.2014
K předchozímu jsem zapoměl také na to, že mají trvale v korýtku sušené kopřivy.
Slepice v zimě, 27.1.2014
Jako důchodce v zimě krmím po 2 hodinách. Prvně asi v 7.30 dostanou na každou slepici nastrohanou řepu (pro každou asi velikost tenisového míčku), ale to jen do teploty tak -5°C. V 9 hodin touž dávku na slepici, směs řepy a brambor a hrníček teplé... celý příspěvek >
Čím nejlépe krmit slepičky v zimě?, 26.1.2014
Nikde jsem se nedočetl o podávání vody v zimě, kdy při mrazech velmi brzy zamrzá a je nepoživatelná. Já dávám teplou i 3x denně. Dlouho jsem měl obavy z mrazů větších než -5°C a slepice zavírám do kurníku s malým výběhem. Nyní zkouším i při větších... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 31.7.2013
Kolego zřejmě nevíte co říkáte. Nerez jako materiál je velmy vhodný na pálenici ovšem ta měď tam musí být taky jako katalizátor. Nerez je na ůdržbu daleko jednodušší než měď a tak nehrozí namodralý zákal po měďence
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika