Příspěvky uživatele - 49.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc s určením odrůd, 19.10.2018 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc při určení těchto jablek - viz popis a obrázek. Vše odrůdy sázené před ca. 20-25 lety: 1 - raně podzimní odrůda, konzumní zralost ca září - říjen, nyní už mírně moučnatí, spíše kyselejší chuť, měkčí konzistence. 2 - konzumní... celý příspěvek >
Kanzi, 19.10.2018
Tak to mrkám pánové - to jsem netušil, že se u nás dá Kanzi sehnat(?) Na tomhle jablku jsem ujížděl několik let, co jsme žili v cizině - kde se dá stromek popř. roub sehnat???
Pěstování lilku (baklažán), 6.8.2018
Letos poprvé zkouším lilky a jdou celkem pěkně - mám je venku (460 mnm) v pytlech jako papriky (teplo, závětří, minimum škůdců), plody obrovské, jen by mě zajímalo, kdy se mají sklízet. Odrůda je Black Beauty, nejprve vyroste menší plod nádherně... celý příspěvek >
Roubování třešně, 1.8.2018
Děkuji pánové, děkuji! Asi zkusím teď v srpnu naroubovat kmínek 2 rouby podle foto-návodu pana Mimmo a k tomu zkusím ještě naočkovat forkertem - třeba se očko ujme lépe než roub. Když to nepůjde, seříznu na jaře korunku a naroubuji za kůru větve a... celý příspěvek >
Očkováni třešní, 27.7.2018
Děkuji za radu, právě jsem myslel, že bych to udělal takto + i na kmínek níže abych mohl případně založit celou novou korunu - ony ty spodky kosterních větví a terminálu už také mají 3-4 roky a nevím, jak se to bude chytat...
Očkováni třešní, 26.7.2018
Díky moc, pročtu diskuse a zkusím asi i na kmínek - za zkoušku nic nedám a když se nezadaří, udělám na jaře radikální řez a budu očkovat až za rok na nové výhony. Včera jsem poprvé zkoušel očkování a dopadlo to myslím docela dobře (drobné větve,... celý příspěvek >
Očkováni třešní, 24.7.2018
Prosim mistni odborniky o radu - pred 3 lety jsem sazel tresen Rivan na ptacnici, letos poprve zaplodila a zjistil jsem, ze je to bohuzel ptacka a ne deklarovana odruda. Stromek je uz krasny - pekne rozvetveny vysky kolem 3.5 m. Chtel bych jej... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika