Příspěvky uživatele - 247.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 17.10.2018
Hmm, pěkná teorie... Máme více než padesátiletý ořešák na dně mírné mrazové dolinky, kde jsou časté jarní mrazíky, spodní voda je v 80cm, přesto to ořešák nerespektuje a vede se mu skvěle. Je sice pravda, že čas od času při nepříznivém průběhu jara... celý příspěvek >
Stříhat či ponechat nově zasazené stromky hrušní, 15.10.2018
Psal jsem, jak bych to udělal já (po zkušenostech se zasazením cca 10 hrušní a jejich mizerným růstem v prvních letech). V těchto obou případech bych teď na podzim po zasazení ostříhal vše, nechal jen terminál (1 prut od země až po vrchol), zastřihl... celý příspěvek >
Jakou hrušeň do písku a horka?, 15.10.2018
Píšu jen svoji zkušenost. I nadále nakupuji v Uh.Ostrohu, nicméně když srovnám osobní nákup v obou, na první pohled byly přesvědčivější stromky ve Spomyšli. Jejich zasazením jsem si to jen potvrdil. V Ostrohu bylo mnoho odrůd docela slabých. Co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika