Příspěvky uživatele - 58.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
Jeden z důvodů proč bych byl k prodejci skeptický, je už návod k použití: (Pokud se ohání něčím podobným, vůbec nic o dané problematice neví!!!) Copy OCR z Honzova obrázku: Kultivované nássdové kvasinkg pro evocné kvass Osmoticky odolné... celý příspěvek >
Kvas ze švestek "na pokračování", 20.10.2018
Nekde jsem tady i cetl prispevek Rafaela, ze v letosnim horkem lete ma take pomalejsi kvaseni a vypada to že přírodní kvasinky si s touto teplotou tezko poradi. Honza * Ano, psal jsem to. Sbírané švestky byly úplně horké a bouřlivé kvašení ani... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
Beru to už z toho pohledu, že velké vitální stromky se blbě balí, ostříhat si je prodejce, zkrátit, netroufne, i když na škodu by to nebylo, tak pro zásilkový prodej si nechá, nebo použije ty menší. (Nechtěl jsem přímo napsat ty neduživé... Co si... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
Internet mám rád a eshopy taky. Už dost dlouhou dobu je využívám. Včetně následných služeb České pošty na které si nemůžu ani v nejmenším stěžovat. Ale kupovat tímto způsobem stromečky mi přijde až už poněkud úchylné v tom směru. Nějaké rouby,... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 19.10.2018
Ano, přesně tak jsem to myslel a mám to i léty prověřeno. * Ale, jak se píše na tom destilátorském blogu má v jistých situacích to ředění lutru opodstatnění. Nápravu vad, odstranění kalicích látek - olejů z některých surovin apod. Ale v běžné... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 19.10.2018
Omluva - oprava!!! Kvůli vyšší počáteční teplotě varu směsi se lépe oddělují nízkovroucí složky... Rafael.
Destilace - základní dotazy, 19.10.2018
Jak to vzniklo..., to ředění lutru na 30% před 2D? Velmi jednoduše to lze pochopit. Kvůli nižšímu varu směsi a tím pádem snažšímu oddělení úkapu. S tím souvisí i mýtus o obrovské jedovatosti toho úkapu který obsahuje hlavně methanol který má na... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 18.10.2018
Teplota, neboli bod varu je závislá na koncentraci složek ve směsi. A obsah jednotlivých složek je závislý nejen na druhu suroviny, ale i na průběhu kvašení. A to může i ve dvou vedle stojících sudech ze stejného ovoce probíhat odlišně. Proto není... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 18.10.2018
Valašské království. Rafael.
Jablkovy kvas meranie cukru, 17.10.2018
Pokud měly "JEN" 20-22°Bx a nebyly docukřené, (což by bylo absolutně zbytečné mrhání cukrem), tak by ještě kvasit měly. A pokud se vinou nižší teploty už kvašení zastavilo, tak se kvasu nic nestane protože lihu už obsahuje dost. (Já jsem své rané s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika