Příspěvky uživatele - 220.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak legálně provozovat domácí pálenici?, 16.10.2018
Pokud to myslíte vážně jako legální činnost, pak další info naleznete na webových stránkách Celní správy.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 6.5.2016
Díky za rady! Budu tedy trochu experimentovat s topeništěm, izolací kouřovodu, případně dřívím. Snad to vychytám a budu se moct podělit o nějaké to foto dobrého masíčka a klobásek.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 27.4.2016
Dobrý den, to, co jsem popisoval výše se děje i při úplně otevřeném přívodu vzduchu do kamen. Zkoušel jsem to od zavřeného do úplně otevřeného přívodu vzduchu, ale žádný velký rozdíl ve výsledku nebyl - saze, tmavý kouř bez vůně dřeva.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 15.4.2014
Taky budu objednávat, myslím si, že zboží bude stejné kvality, jako byste si objednal v českých obchodech. zboží je stejně čínkého původu tak proč platit v ČR o tisíce více...
Umístění skimmeru, 15.4.2014
pro jistotu bypass udělávam, pak by to bylo náročné, dám tam50 mm kulový ventil za 300 kč to mne už nezrujnuje.
Umístění skimmeru, 14.4.2014
Díky za Vaše poznatky, pane Hrkale, nevím co si představit zapojení toho bypassu, co čerpadlo nebylo by lepší pořídit si slabší?
Umístění skimmeru, 14.4.2014
Díky, filtr budu nejprve budovat respektive celé jezírko, za vortexem asi biokvacit, dále pak husí krky a další sud nevím :-)
Umístění skimmeru, 2.4.2014
Dobrý den pane Hrkale, ano jedná se o gravitační zapojení. Jedná se mi o to, zda-li je možné takto zapojit nebo ne.
Umístění skimmeru, 1.4.2014
nemyslel jsem, že snad bude skimmer, respektive trubka vedena až na dno tak jak gula, ale mezi folií a hladinou bude 60 cm. Je snad nějaký rozdíl proti klasickému zapojení?
Umístění skimmeru, 1.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, lze umístit PVC foliovou přírubu ke skimmeru na dno tak jako gulu.
Jak se jmenují tyto keře?, 11.6.2012
Tak to je swida alba jak vyšitá Vladimír
Nádrž na dešťovou vodu II, 12.1.2012
A kdyby se potáhlo perlinkou a lepidlem?
Trnkovy kvas - problem s kvasenim, 25.11.2011
Pokud nejste motivován výtěžkem "za každou cenu", nechal bych tomu raději volný průběh. Co "chtělo" vykvasit, to vykvasilo. Velikost nádoby, teplotu i druh ovoce máte dá se říct ideální, tam není co zkazit. "Chyba"... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek do 50ti tisíc, 3.10.2011
Jeden ha je 100 arů. Traktůrky to 50 000,- jsou určeny do 4! arů sečené plochy s tím, že sečou trávu délky max. 10 cm. Na 1 ha je potřeba traktor za minimálně trojnásobek požadované ceny, nebo změnit způsob sečení. A.W.
Jakou levnou benzínovou pilu?, 7.9.2011
Bez ohledu na kvalitu Hechtu, je zde opět chybnou logikou slučováno: Made in China vs. Designed in China (včetně made). V tom může být a bývá propastný rozdíl. Zavedená společnost, zpravidla z Evropy/USA, něco navrhne, otestuje, a následně zadá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika