Příspěvky uživatele - 181.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lza pěstovat melouny vertico, 10.9.2020
Pane Tom zdravím, melouny /jenom žluté/ jsem ve skleníku v loňském roce pěstovala na kari síti. Jak píše jiný přispěvatel, tak jsem je pověsila do síťky od pomerančů a tu uvázala ke kari síti. Docela se jim dařilo, musela jsem je však... celý příspěvek >
Sršni na hrušce, 10.9.2020
Doplňuji, na hrušce do dnešního dne zůstalo cca 15 plodů které jsem obalila a zavázala bílou netkanou textilií. Doufám, že sršně textilie odradí a po 5-ti letech, kdy jsem na hrušce měla rez a tato nerodila /po letošním důkladné postřiku/ konečně... celý příspěvek >
Sršni na hrušce, 28.8.2020
Zdravím, poraďte jak zlikvidovat sršně kteří ožírají nezralé hrušky Erika. Skoro všechny plody jsou již v místě vykousání nahnilé. Nikde jsme hnizdo neobjevili. Než hrušky dozrají, tak na stromě nebude žádná.
Melouny 2020, 16.5.2020
Nádhera, jste šikula. Miluji cukrové melouny. Loni jsem je začala pěstovat ve skleníku. Tak jako každoročně dáváme dolů koňský hnůj. Stalo se mě ale to, že něco /nepřišla jsem co/ mě ožralo kořínky a melouny už docela velké /pěstované na kari síti/... celý příspěvek >
Problém s Rebarborou, 16.5.2020
Kde se dá odrůda Holsteiner koupit? Květa
Papriky 2020, 16.5.2020
Zdravím, můžete prosím poskytnout recept na sýrem plněné papriky? Květa
Papriky 2020, 15.5.2020
Dobrý den, mám prosbu.Mohl byste připojit recept na plněné papriky sýrem? V obchodě mají - nejlepší jsou oranžové, ale jsou docela drahé. Tak bych si je mohla taky doma zavařit. Dala bych sýr do Hamíka. Ten je oranžový, sladký a poměrně... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 14.5.2019
Zdravím, vidím, že máte zkušenosti s pěstováním. Poraďte zda je nechat před zasazením naklíčit na vatě a nebo je přímo sázet do záhonu. Mockrát se mě stalo, že fazole vůbec nevzešly, ač byly v záhonu který jsem zalévala, takže nedošlo k tomu, že by... celý příspěvek >
Melouny 2019, 14.5.2019
Chtěla bych se naučit roubovat melouny i okurky. Je to těžké? Píšete že budete dávat melouny za 3 týdny do foliovníku. Dal-a jste je tam opravdu? U nás /Zlín/ je stále v noci zima - myslím tím i ve skleníku. Jinak miluji cukrové melouny. Ty také... celý příspěvek >
Melouny 2019, 14.5.2019
Zdravím, miluji cukrové melouny - máte s nimi zkušenosti?
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 14.5.2019
Dobrý den, co způsobí, že hrášek nevzejde.  Když jsem vytáhla hrášky ze země tak měly malý klíček, ale byly prodíravělé - zřejmě od něčeho prožrané. Co by to mohlo být za škůdce.
Hnojové žížaly ve skleníku?, 16.10.2018 Obsahuje fotku
Každoročně do skleníku na jaře přivezeme koňský hnůj. Manžel loňskou půdu dá na stranu, dolů dá hnůj a přihrne starou zeminou ze skleníku. Do skleníku sázím poprvé salát, potom rajčata, paůriku a okurky. Vše až do letošního roku perfektně rostlo.... celý příspěvek >
Melouny a melounky 2016, 29.4.2018
Díky za reakce a ještě jeden dotaz - když porostou jako okurky vzhůrů tak co je vyvést větracím okénkem ven na skleník. Potom jednotlivé plody podložit polysterenem. Květa
Melouny a melounky 2016, 25.4.2018
Chtěla bych se zeptat jestli je možné pěstovat žluté a bílé melouny ve skleníku. Myslím tím, že by se pnuly nahoru jako okurky. Květa
Kdoulovec - roubování, 25.4.2018
Neví někdo kde se dá kdoulovec na kmínku sehnat. Už dlouhou dobu jej sháním a nikde není. Roubovat neumím a keř se strašně rozrůstá. Mám malou zahradu. Květa
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika