Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnůj, 10.3.2024
Mám poměrně dost procestované třeba Rakousko, Francii, Itálii, a ve všech těchto zemích jsem se setkal s dobytkem, kozami a ovcemi v běžné krajině, na loukách, v horách i v lesích. A ta krajina tam byla velmi příjemná. Na Zélandu s obřími stády ovcí... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
Pane pp. ignorujme je.Mají svoji vizi a nějaké souvislosti a důsledky je nezajímají.Za to nejsou placeni. Proč ignorovat? Nemusím s názory na zrušení dotací souhlasit, ale je dobré je přečíst, případně vyjádřit protinázor. Navíc autor argumentuje... celý příspěvek >
Honeycrisp, 1.3.2024
Dobře. Nejsou lživé. Jsou jen nepravdivé. 
Honeycrisp, 1.3.2024
Příspěvek na vedlejším fóru: https://zahrada.online/viewtopic.php?f=13&t=94&p=53939#p53939 tuto otázku řeší vcelu jasně.
Honeycrisp, 1.3.2024
Přesvědčil jste mě. Asi jsem kousal do přezrálého a moučného Admirálu a jen si namlouval, jak je šťavnatý a křupavý.
Otrava slepic náprstníkem, 18.2.2024
V únoru vám roste na záhonech plevel?
Rajčata 2024, 19.1.2024
Ano a platí to jistě i obráceně.
Tonik🍎 plus M200, 15.1.2024
Hmm, sehnal. Když si koupíte jablka, tak je odnesete do pivnice?
Včelý med 🐝, 8.1.2024
Nemáte pravdu. https://www.domacimed.cz/med-a-kojenecky-botulismus https://www.youtube.com/watch?v=nDDUUuf1Lt4&ab_channel=Olinium
Včelý med 🐝, 6.1.2024
Víte, že med může obsahovat spóry původce botulinu? Víte, že by med neměly jíst děti mladší 1 roku, neboť by se mohly otrávit botulotoxinem?
Madame Verté, 1.1.2024
na starém a zcela neudržovaném stromě... ovoce je krásné, poměrně velké... To je u Madame Verté opravdu těžko uvěřitelné.
Roubovací nůž, 31.12.2023
V životě možná, na fóru ne.
Olivy v nalevu - bile tecky, 9.12.2023
Diskuze mi přijde absurdní. Pokud otevřu konzervu a její obsah po týdnu změní vzhled, vůni či chuť, tak ji nejím a ani nezkouším, zda mi podle obrázku někdo poradí. Každý mikrobní proces je spojen s fermentací, samozřejmě ne všechny jsou zdraví... celý příspěvek >
Olivy v nalevu - bile tecky, 7.12.2023
...u oliv ve slaném nálevu se to stává, že to je pouze známkou fermentace... Fermentace je jen jiný název pro kvašení. Pokud vám nevadí jíst zkvašené olivy ve slaném nálevu, můžete, zdraví škodlivé asi nebudou. Ovšem na jejich chuti se to... celý příspěvek >
Spartan, 3.12.2023
Zdrobňování plodů na starších stromech patří k největším neduhům odrůdy Spartan.  Zahrada je v prudkém kopci s omezenými možnostmi kultivace půdy, je možné že trpí nedostatkem vody i živin. I tak si myslím, že agrotechnické zásahy (stromek je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika