Příspěvky uživatele - 213.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cerv uvnitr vetve, 14.10.2018
Dnes jsem odstrihavala dve zaschle mlade vetvicky u nove japonske hrusne. A v obou pripadech byl uvnitr vetve bily cerv. Cerv byl primo uprosted vetve jakoby uhnizdeny, tesne u napojeni na kmen, tak ze jsem ho v obou pripadech prestrihla nuzkami,... celý příspěvek >
Ucpané slepičky, 30.10.2015
Dobrá, děkuji. Při koupi nových slípek zkusím dát na Vaši radu :) 
Ucpané slepičky, 30.10.2015
Dobrý den, slípky se mi ucpávají vajíčkami. Mají spadlý hřebínek, nežerou a mají obrovská břicha. Když je zabijeme a kucháme, jsou plné nedozrálých vajíček. Nevíte, čím to může být způsobeno? Už se nám to stalo asi u 5 kusů z 30.  Předem... celý příspěvek >
Nemoc či škůdce?, 17.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Mohl by mi zde někdo poradit, na švestce jsem nedávno objevil tmavé skvrny na listech. Jako by začaly usychat. Napadené jsem již ostříhal, ale mám obavu aby se napadení nerošířilo. Máte s podobným již někdo nějakou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika