Příspěvky uživatele - 198.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kustovnice čínská, 29.5.2008
loni jsem si objednala od Krakonoše kustovnici, byly to pěkné sazenice, zimu přežily už jsou dvaktát takové a také jsem vysela semena goji také od krakonoše 100g za 80kč, vzešla jedna, padají hodně na plísně, ale vzchází hodně a snadno, má asi po půl... celý příspěvek >
banánovník, 4.3.2008
Dobrý den, čtu váš příspěvek o až 40 ti kilogramové sklizni, ale myslím, že v bytových podmínkách se toto těžko dosáhne. mě vykvetl banánovník dvakrát, mám ho v pokoji u jižního okna, ale vždy ještě zelené banány zčernaly a celý banánovník uhynul,... celý příspěvek >
hrušeň Jana, 27.10.2007
Překvapuje mi, že vám začala hrušeň Jana plodit až šestým rokem? To určitě nebude naroubovaná na kdouloni.
Hruška Guyotova nebo Dr. Guyot, 20.10.2007
Já sám jsem se s touto odrůdou nikdy nesetkal, ale chci Vám jen sdělit, že je již nově v našem sotimentu nová odrůda hrušně - odrůda Isolda, která spojila dobré vlastnosti rodičů - vynikající chuť po Guyotově a ranost, vyšší odolnost vůči... celý příspěvek >
Teplomilné odrůdy hrušní, 6.10.2007
Docela bych měl zájem o nějakou odrůdu teplomilných hrušek. Je pravda, že nejsme provence, ale zkusit se to dá. Můžete mi napsat jaké máte odrůdy? Děkuji Jiří, Plzeň
Sázení a pěstování broskvoně, 18.4.2007
Má broskev má kleotok.Co ho způsobuje? A jak jej ošetřit? Děkuji a hezký den růžičková
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika