Příspěvky uživatele - 210.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teplota a rýchlosť kvasenia, 11.10.2018
Jablka nejsou hrusky, takze se nemusite obavat zoctovateni po 6ti tydnech ve 20ti stupnich. A test se svickou nebo zapalovacem je tutovka, CO2 je lehci nezli vzduch, takze se drzi dole. Kdyz dokvasi ovoce a dam nad nej ohen, tak urcite nezhasne hned... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 11.10.2018
Sehnal jsem 2x šroubeni pozink s prechodem na 28 med, jedno vnitrni a jedno vnejsi zavit. Pak 2x koleno a mezi medenou trubku 28 na ktete je jeste jedno sroubeni jako spojka, jinak by to neslo rozdelat kvuli chladici, ktery je moc dlouhy, ten jsem... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 10.10.2018
K dotazu z 30.8. 15:06 zda davam med i pri 1D... Davam jen při 2D, letos uz nedavam medene smotky do prestupniku, ale nahradil jsem to medenymi plechy primo v lutru. Plechy uhnute do U, jako kdyz si predstavite na pul rozriznuty meděny svod. Plochu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika