Příspěvky uživatele - 248.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablon jahodka, 31.10.2018
Mrkněte tady na vlákno "Jahodové jablko".
Škůdce ve střeše, 29.10.2018
Snad ne kuna , to by byl docela průšvih...            Lída
Odhad odrůd ze starého sadu, 29.10.2018
Ta dvojka mi nejdřív připadala jako Bláhovo oranžové, ale to má žlutší dužinu. Tak aspoň oživuji vlákno - snad zdejší ovocnáři zareagují.   Lída
Poznáte tento kaktus?, 28.10.2018
Neměla jsem skleník, přes zimu byly v místnosti a po "zmrzlých" šly na balkon, pak až první zálivka mírně teplou vodou Tak proto jsem to tak napsala.           Lída 
30 let+ starý ficus benjamina - co s ním?, 28.10.2018
Případní seříznutí nechte na jaro. Snese ořezání i na "pahýly", jen se pak musí opatrně zalévat, než znovu obrazí. Větvičky lze použít k namnožení. Jinak přesazování starších benjamínků se moc nedoporučuje, spíš jen vyměnit horní vrstvu... celý příspěvek >
Odhad odrůd ze starého sadu, 28.10.2018
Ještě by to chtělo fotky z druhé strany - od okvětí.           Lída
Trvalkový záhon, 25.10.2018
Přidejte si tam na pozdní podzim listopadky, ty kvetou, když už je vše ostatní odkvetlé (až po hvězdnicích). Janeba kvete spíš v létě.     Lída           
Trvalkový záhon, 24.10.2018
Pěkný by tam mohl být i nějaký vyšší trs trávy (třeba proso, které se na podzim barví částečně do vínova -Pennisetum Shenandoah), kopretiny, vyšší i nižší sasanky, polštářové floxy, zápleváky, lupinusy, kosatce, lilie, mezi to pár drobných jarních... celý příspěvek >
Trvalkový záhon, 24.10.2018
Pivoňky, listopadky, janeba, bertrám, denivky...           Lída
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.10.2018
Stromky, co přijdou poštou, chtějí hlavně zastřihnout kořeny a na 24 hodin namočit... (teď čekám za pár dní Hornokrajský malináč , doufám, že to bude on - minule to byl místo něj Holovouský)...    Lída... celý příspěvek >
Jaké zvíře to zde zanechalo?, 21.10.2018
Podle ovoce jasná kuna...           Lída
Výhon trnky, 20.10.2018
Ono se říká - dvakrát měř, jednou řež... Pokud jste odřízli naštěpovanou odrůdu a nechali výhon z podnože, tak se na něm pořádného ovoce nedočkáte - jedině nějakou odrůdu na něj naroubovat nebo... celý příspěvek >
Jak napravit zaseti trávníku v říjnu, 20.10.2018
Týden je krátká doba, vydržte...           Lída
Korene stromu prerastene v komposte, 19.10.2018
Tak jsem si ten "sumah palkový" musela dát přeložit  , i když z mládí běžná slovenská slova jako "ťava" ap. znám... Česky škumpa - tak ta se opravdu rozlézá dost do okolí (ale na podzim je... celý příspěvek >
Vavrínovec lekársky na pníku - výrastky, 19.10.2018
Je tady vlákno "množení bobkovišně", mrkněte na něj .      Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika