Příspěvky uživatele - 2.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky pěstované v lodžii, 1.2.2020
Chtěli bychom pěstovat okurky v lodžii a koupili jsme "Okurku nakladačku hrubosrstou-Altaj F1",jak dlouho semena klíčí, abych mohl rostlinky dát na lodžii po "zmrzlých mužích",Lodžie je na jižní stranu nadmořská výška 535 m.Máme nachystaný špalír a... celý příspěvek >
Cuketa na špalíru, 8.5.2019
Děkuji za rady, stále se učím.
Cuketa na špalíru, 5.5.2019 Obsahuje fotku
Myslíte, že bychom mohli pěstovat cuketu na balkoně na špalíru?Loni jsme na něm(150x45 cm)měli okurky a urodili se.Balkón je na jižní stranu, slunce svítí od 7 do 15 hodinyCuketa je balkonová žlutá s Hornbachu.Děkuji za názor(fotka špalíru s... celý příspěvek >
Bezejmenný kaktus?, 28.11.2018
Máte pravdu, už mám nové brýle na blízko a opravdu květy jsou přilepené a hned jdu psát do obchodu, že za odměnu si u nich příště nic z rostlin ani hnojivo nekoupím (Globus Opava). Zase jsem chytřejší děkuji za odpovědi.
Bezejmenný kaktus?, 26.11.2018 Obsahuje fotku
Další kaktus do sbírky, ale tohle asi není mamilárie?Poradíte prosím moc děkuji.
Poznáte tento kaktus?, 11.10.2018
Děkuji, ale před focením jsem je zalil protože byly koupeny a v obchodě říkali, že je tam mají asi měsíc a nikdy nezalili.Nědko radí na zimu vyndat z hlíny a dát do suchých novin a polužit do papírové krabice a do chladu asi 10°C. Ladislav
Poznáte tento kaktus?, 10.10.2018 Obsahuje fotku
Poznáte tento kaktus?Děkuji až budu zkušený kaktusář, rád poradím dalším, ještě se stále učím.
Název kaktusu, 14.9.2018
Moc děkuji za odpověďi Václav
Název kaktusu, 14.9.2018 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc zda poznáte tento kaktus, předem děkuji Václav
Úvěr na koupi chaty, 27.8.2017
Chtěli bychom si s manželkou koupit zděnou chatu 2+kk se zahradou, ale musíme si vzít na koupi úvěr jde asi o 300000 kč.spláceli bychom asi 7 let.Myslíte, že je to investice do bydlení nebo je to rozmařilost?Pochopitelně máme kde bydlet-panelák... celý příspěvek >
Křovinořezy HECHT vs. VeGA, 11.6.2017
Dobrý den, mám novou zahradu cca 500 m2, ovocné stromky a keře, drobné zahrad. stavby. Ke kosení zbývá asi 400 m2, mírný svah, dost obžínání, proto jsem se rozhodl pro křovinořez. Prodejna a servis se zahrad. technikou je 5 km vzdálená. Produkty... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika