Příspěvky uživatele - 234.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování meruněk a nektarinky, 30.8.2023
Mohla by sa na podnož Wavit očkovať broskyňa? Predajcovia stromkov ponúkajú na Wavite len slivky a marhule.
Haroma, 14.3.2021
Ako je na tom Haroma s odolnosťou na moníliovú hnilobu plodov? Bývam vo velmi teplej oblasti s dozretím sliviek by nebol problém.
Jadroviny 2019, 5.3.2020
Pár poznámok k skladovateľnosti jabĺk z úrody v r.2019, aj keď je ešte iba začiatok marca. V pivnici mám ešte tieto odrody: Admiral, Fuji, Florina, Jonathan, Heliodor, Golden Del., Lucy, Red Cap, Red Chief, Ligol, Braeburn, Topaz, Rubinola, Bohemia,... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 7.9.2019
Josef.e: Vďaka, radosť Ste mi naozaj urobili. Nielen tým že Ste sa ozvali, ale - a to najmä - tým 'NEVÍM'. Pretože priznať si že niečo neviem, to tu nie je až také obvyklé. A iba to podčiarkuje veľkosť Vašej osobnosti. Všetci tu vieme, že na jedno... celý příspěvek >
TopTaste?, 7.9.2019
Peter1: V takomto prípade môžete použiť aj tzv. dvojstupňový sektorový rez (DSR) - jeho princíp viď foto. Má viacero výhod: skrátite príliš dlhý bujný výhonok, dosiahnete že jeho predĺženie bude rásť menej intenzívne, zabránite vyhoľovaniu najmä v... celý příspěvek >
Halehaven, 3.6.2019
Ako prežili u vás tento rok aprílové-dubnové mrazy Halehaven a Burbank July Elberta? U nás je na tom horšie Redhaven.
Halehaven, 3.6.2019
Ako prežil u vás tento rok aprílové-dubnové mrazy Halehaven a Burbank July Elberta? U nás je na tom horšie Redhaven.
Teoretický výnos, 23.11.2018
Takúto otázku by som teda nečakal ani len od senilného dedka v starobinci, a pôvodne som ani nechcel na takú hlúposť reagovať. Ale snáď Vás pán Vysloužil trochu osvieti: vypočítané množstvo je vypočítané už bez toho smradu. 
Teoretický výnos, 23.11.2018
A k čomu je dobrý ten výpočet?? No Vám asi k ničomu, ale pán na začiatku vlákna položil serióznu otázku, a ja som mu, narozdiel od Vás, na ňu seriózne odpovedal. Ja by som sa rozhodne s predpoveďou, že budem mať asi tak možno okolo 8-9l zo sto... celý příspěvek >
Řez muchovníku, 6.10.2018
Áno, muchovník treba priebežne presvetľovať a zmladzovať. Môj postup máte na foto. IH
Žluté jablko, 3.7.2018
D.Boudyš: Samozrejme, porovnávať pomerne odolnú Gold Bohemiu a na chrastavitosť silne náchylný Golden Del sa nedá. Ani G.B. nepestujem úplne bez postrekov, ale G.D. ich potrebuje viac. Celkove si myslím, že aj keď Gold Bohemia, Rubín, Bohemia a ich... celý příspěvek >
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 11.3.2018
Boskoopské červené. O tejto odrode tu už bolo popísané takmer všetko. Pridám ešte pár viet k jeho chvále. Na fotkách sú plody tejto odrody, napriek marcovému dátumu sú jablká vo výbornom stave. A keďže Boskoopské práve degustujem, tak mi môžete... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 11.3.2018
Ešte doplnenie k môjmu predchádzajúcemu príspevku - zabudol som (ako som len mohol?!?) ešte na jednu odrodu s výnimočnou dĺžkou skladovateľnosti a výnimočným "shelf-life". Je ňou tak často podceňovaný a prehliadaný (ale stále hromadne pestovaný!)... celý příspěvek >
Co se stalo s fialkami?, 11.3.2018
Hanča: Znovu pripomínam, že prípadné napadnutie Vašich fialiek roztočíkom je stále len v rovine podozrenia. Ak by bola diagnóza jasná, je možnosť použiť dravého roztoča Amblyseius californicus, biologický prípravok na ochranu rastlín proti... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 23.2.2017
Zaujímalo by ma ktoré odrody používajú na opelenie Gabrovskej vo veľkých sadoch.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika