Příspěvky uživatele - 115.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 28.10.2018
Nákup predovšetkým zo STAPE VAJDA, ta škôlka je u nás najviac dostupná a má najkvalitnejšie výpestky. Poloha sever Slovenska, nád. výška 300 m.n.m. Aspon podľa jeho slov by malo isť o zimné odrody, zapestuju sa v tvare polokmeňa. (stredne... celý příspěvek >
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 28.10.2018
Ďakujem za odpovede. S tým, že je lepšie pestovať slivky ako jablka súhlasím, no on chce prave jablka. U nich v rodine je viac cenena kvalitna jablkovica ako slivovica. Tie odrody, ktoré ste mi spomínali sú všetko staršie odrody, ktoré sa v... celý příspěvek >
Vhodne odrody jabĺk na pálenku, 25.10.2018
Chcem Vás požiadať o názor/ skúsenosť, ktoré odrody jablk su vhodné na pálenie. Známy zakladá záhradu, kde chce vysadiť asi 10 jabloní, z ktorých chce jablka primárne použiť na pálenie. Aké odrody odporúčate?
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 23.10.2018
Môže to byť Boskoopské? Vie niekto?
Jaké zvíře to zde zanechalo?, 23.10.2018
Slivkam neodolá kuna, jazvec a líška.  Inak niečo podobné som mal na záhrade. Asi 30 cm od mladej slivky v diere bolo naložené hodne trusu. Myslel som si, že nejaký pes, tak som to odpratal a dieru zahrabal. Na druhý presne v tom istom... celý příspěvek >
Jakou mirabelku, 14.10.2018
Je to pravda s tým ibištekom? Mama pestuje ibišteky, všelijaké farby, nikdy som si úhyn včiel nevšimol. Prave naopak, strašne ich lákaju. Možno pestuje iný druh ako ibištek sýrsky, to neviem. Vie mi niekto fundovaný na to odpovedať?
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 4.10.2018 Obsahuje fotku
Pridávam jablko č. 6. Jablko je kyslé a trpké, avšak keď postojí cca 2 mesiace, je to štavnaté a sladké jablko. U nás ju volali kormoška. Podla pomológie mi sedí na Boskoopské. Zopár jablk ma aj cervené líčko, aj ked to je dosť zriedkavé. To ličko... celý příspěvek >
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 2.10.2018 Obsahuje fotku
Pridávam foto. Jadra pravdepodobne sedia na tu jaderničku. Pripájam aj foto, aj ked nie s najlepšími svetelnými podmienkami. Jadrá sú tmavo hnedé. 
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 30.9.2018
Tiež podľa pomológie mi to sedí na Jaderničku moravskú. Ale istý si niesom.
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Pridávam Jablon č. 5   Tohto roku su jablká až moc sladké. Používame ich na susenie a uskladnenie. Povypytoval som sa, tak doma vraveli, že jablka nebohý dedo skladoval až to júna, a vydržali mu.  Su to skor menšie jablka, sem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika